• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פרטי פריטה

קונצרט מס' 3 בסדרה "קאמרית 7"

הסתיים

02.01

משעה 20:00

באר שבע

באר שבע באולם הקונסרבטוריון העירוני באר-שבע

₪ 90

₪ 90

על האירוע:

הקונצרט "פרטי פריטה" של הסידרה קאמרית 7 הוא מפגש מפרטים בין הגיטריסט המוכשר והמרתק, אדם לוין, זוכה תחרויות ופרסים בינלאומיים וחברי אנסמבל סולני המנדולינה הישראליים: הרכב פורטים של מצטייני האקדמיה למוסיקה בירושלים בניהולו המוסיקלי של יקי ראובן.  יחד הם יוצאים לטיול מוסיקלי ברחבי איטליה: נאפולי, ונציה, פנדנגו טרנטלות ושגעון אין סופי של ווירטואוזיות בפריטה עם יצירות מאת: ויוולדי, ברבלה, בוקרני וקורלי.

מידע נוסף:

סולני המנדולינה הישראלים הוא גוף מוסיקלי קאמרי , על טהרת כלי הפריטה. יקי ראובן ,כמי שאמון בשנים האחרונות על דור ההמשך של נגני המנדולינה הישראלים, ראה בשנים האחרונות חובה לשמר את המסלול הקפדני באקדמיה בירושלים לנגינה אמנותית על מנדולינה לצד בנייה של גוף מבצע ישראלי שיקלוט את הכוחות האמנותיים המצוינים שמסיימים תואר בכיתתו באקדמיה. סולני המנדולינה הוא לא רק גוף מנגן, ההרכב מקיים מפגשי פורום מצוינות באקדמיה  לטובת חקר והמשך פיתוח וקידום הרמה של נגינת מנדולינה בארץ ובעולם, הנגנים בהרכב שותפים לפרויקט הוראה של תלמידי מנדולינה בבתי הספר ובשכונות בבאר שבע וכולם מנגנים על כלי נגינה מבית היצירה של האומן קרמן, אשר התגייס לטובת שיפור כלי הנגינה של האנסמבל.

הקונסרבטוריון בבאר שבע הוא בית ספר מוסיקלי שמזוהה עם אסכולת המנדולינות הישראלית, טובי הסולנים בעולם למדו בקונסרבטוריון הזה והשילוב עם האקדמיה בירושלים יצר את אחד המפעלים היפים שיש למדינתנו בתחום כלי הפריטה.  סולני המנדולינה הם אנסמבל שמחויב לביצוע רפרטואר קלאסי מאתגר שחלקו נכתב לתזמורות כלי קשת, חלקו חומר מקורי לתזמורת כלי פריטה וחלקו הוא הזמנות מקוריות להרכב ששואף לבצע כמה שיותר מוסיקה חדשה. האנסמבל הגיש מועמדות למשרד התרבות ולטובת הזמנת כלי הנגינה היחודיים שלו התגייס תורם וותיק, שמלווה את הקונסרבטוריון למוסיקה בבאר שבע מזה  40 שנה: מר האריס סרני.


אירועים שיעניינו אותך...

TOMORROW

תערוכה מולטימדיה דיגיטלית חדשה וייחודית

12.08|₪ 75| רמת גן

חינם!
הסתיים

יריד דירות הגדול

אל תפספסו את ההזדמנות

24.12|₪ 0| באר שבע

הסתיים

יפה כלבנה

הגיגים ופיוטים לכבוד חג השבועות

10.06|₪ 20| באר שבע…