• 19 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:
שוד // הצגות // Event

שוד

הסתיים

22.02 - 24.02

משעה 20:15

באר שבע

באר שבע תיאטרון הפרינג'

₪ 60

₪ 60 סטודנט, חייל, גמלאי- 50 קופה- 70 מנויים- 40-50

על האירוע:

צילום: אבי פרי, עיצוב: נוגה אוחיון

מידע נוסף:

"לזר מושלם יש את היכולת לשנות את חייו של האחר לאלתר. לאפקט זה היכולת לשנות את כל מהלך התנהלות העולם. אלה הם החיים – שרשרת אירועים בודדים המתנגשים זה בזה ומשפיעים על חיינו בלי שנדע. החלטה מינורית על ידך, יכולה להיות אבן דרך בגורל העולם...."

הציטוט הזה, שנכתב מאת ג'יי די סטרוב בספרו "Caged by Damnation", הופיע בתלת-חודשון של הפרינג' (עלון המידע של הצגות שעולות בשלושה חודשים הקרובים בתאטרון). סמוך לכל הצגה נכתב תיאור מפורט של העלילה, והשחקנים המשתתפים בה, ורק להצגה 'שוד' הוצמד הציטוט המסתורי הזה, ציור של פרפר, וזה הכל.

אנשים רבים התקשרו בזעם ובבלבול לפרינג'; מה זה אומר? איך נקנה כרטיסים ל'שוד' אם אנחנו לא מבינים על מה ההצגה?! תגובת המקום הייתה שקטה וברורה: "תקנו. כדאי לכם. מה שמתרחש בהצגה הזו זה סוד, אבל כן נוכל לספר לכם שמדובר בקומדיית אקשן סאטירית, יצירתם הבלעדית של חברי אנסמבל 'עיט'."

למי שלא מעודכן, אנסמבל 'עיט' זו קבוצת השחקנים הבאר-שבעית שפועלת בתאטרון הפרינג'. סביר להניח שאתם מכירים את חלקם. הם כולם דמויות דומיננטיות בבאר שבע, משתתפים בפרוייקטים רבים מספור ומופיעים במקומות רבים. כל השחקנים הינם בוגרי 'גודמן' ונשארו בבאר שבע מתוך אמונה בעיר ובאומנות שבה.

את 'שוד' הם יצרו ביחד, במשותף, ומאפס: כתבו, שייפו, עיבדו, עיצבו, העלו, הפיקו וביימו הכל! כל ההצגה הינה פרי דמיונם הפרוע של השחקנים הפרינג'יים. וככל הצגת מקור קודמת, מי שמבין עניין בעיר הזאת מבטיח את מקומו בפרמיירה, משום שזו חוויה לא יקרה אך מעשירה.

ובכל זאת, קצת מידע על המופע היצירתי: שני אנשים ללא שום רקע פלילי, מחליטים לשדוד סניף דואר. למה? כיצד הם לוקחים את המאבטחת ועובדת הסניף כבנות ערובה? מה הזעיק את המשטרה? ומה קורה אם משהו קטן כמו תנודת כנף של פרפר, או דבורה, משנים את כל השתלשלות האירועים?

אירועים שיעניינו אותך...
הסתיים

קופיקו חוגג 70 בהצגה

מחיר מיוחד

09.08|₪ 85| באר שבע

הסתיים

האריה שאהב תות

בסינמה סיטי

05.07|₪ 59| באר שבע

הסתיים

קרן פלס

08.02|₪ 159| באר שבע