• 19 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אדיר גץ בהופעה

הסתיים

03.07 - 20.07

משעה 21:00

באר שבע

באר שבע

₪ 70

₪ 70 מחיר מיוחד באתר המשכן

על האירוע:

מידע נוסף:

אחרי שנים של השקעה, עבודת שטח, חריצות, עשרות הופעות סולד אאוט ברחבי הארץ והמון המון כישרון, אדיר גץ משחרר את אלבומו השני "נדבר על הכל" כשהוא בשיא הצלחתו כאחד מהאמנים והיוצאים הצעירים הכי מבטיחים ומצליחים בארץ.
 
אדיר נולד בעתלית שליד חיפה, את הקריירה שלו החל בכלל ככדורגלן במועדון הכדורגל מכבי חיפה שם שיחק כעשור במדים הירוקים. במקביל לאימוני הכדורגל החל ללמוד לנגן פסנתר, גיטרה ושיעורי פיתוח קול. בשלב מסוים העדיף אדיר המוזיקה על פני הכדורגל ופרש. אדיר התגייס לצה"ל ושירת בחיל הים, בזמן שירותו הצבאי התקבל לעונה ה-8 של כוכב נולד השתתף בה ואף הודח בשלבים הראשונים של התכנית.
 
ההתמדה האדירה הנחישות והכישרון הביאו את אדיר ליצירת האלבום הראשון ביחד עם אלירז שדה (שכתב את הטקסטים), בין האלבום הראשון לאלבום השני אדיר כתב והלחין למירי מסיקה חצי מאלבומה "סימנים על החול" וזכה לביקורות מעולות כיוצר מרכזי באלבום. לפני כשנתיים הוציא את הסינגל הראשון מאלבומו השני "ילד בשדות" ואז הדברים התחילו לקראת ובגדול! "ילד בשדות", "זה עוד יקרה" "דירה קטנה בחיפה" "בדיוק כמו שהיא" רצף סינגלים מפוצצים שהפכו להיטי ענק ברדיו (כבשו את הפלייליסט של גלגלצ), הפכו ללהיטי ענק בשטח ומיצבו את אדיר לזמר מהאהובים ביותר בישראל בעיקר בקרב חיילים סטודנטים ונוער, כל הופעה הפכה להיות סולד אאוט מראש.
 
חותמת נוספת לכך שאדיר הפך לאמן מהשורה הראשונה, זה עתה הוזמן להופיע בטקס המרכזי ביום הזיכרון האחרון "שרים בכיר" בשידור חי בערוץ 2 כאחד מהאמנים הבולטים. לאחר מכן יצא ל-5 מופעי עצמאות בבמות המרכזיות ודילג עם מסוק בין במה לבמה.  
 
מאז הסינגל הראשון מאלבומו השני "ילד בשדות" הוא לא מפסיק לשגר להיטי ענק שחורשים את הרדיו ואת השטח, לחרוש את הבמות בכל רחבי הארץ הן בהופעות פתוחות (זאפות, היכלי תרבות – כולם סולד אאוט) והן בהופעות קיץ/מכורות, כשהוא אחד מהאמנים המבוקשים ביותר.
 
כ 15,000 אנשים רכשו כרטיסים להופעות הפתוחות שלו! 6 הסינגלים שיצאו לרדיו הגיעו עשרות מיליוני צפיות ביוטיוב, כבשו את הפלייסליטים והמצעדים ואת לבבות כולנו.

אירועים שיעניינו אותך...
הסתיים

המופע המשותף

28.05|₪ 208| אמפי פארק

חינם!
הסתיים

מסיבת פתיחת הקיץ

20.05|₪ 0| באר שבע

הסתיים

דודו טסה

30.05|₪ 164| אמפי עומר…