• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מיחאי קורהוט חתם בבאר שבע

מה אנחנו יודעים על האיש שיחליף את אופיר דוידזאדה והאם הוא יצליח להיכנס לנעליו? הכל בפנים

הפועל באר שבע הודיעה על צירופו של מיחאי קורהוט שחקן נבחרת הונגריה בן ה-27, שישותף בעמדת המגן השמאלי וחתם לארבע שנים במדי האלופה. השחקן ישתתף גם בליגה האירופית, אבל מה בעצם אנחנו יודעים על המחליף של אופיר דוידזאדה?

  •  גיל: 28 (בדצמבר)
  •  גובה: 1.81
  •  שווי שוק מוערך: סביב ה-600 אלף יורו. 
  •  הישגים בקריירה: היה חלק מסגל הבוגרים של ו.ס.ק דברצן ההונגרית ורשם שלוש זכיות בגביע ההונגרי ושלוש אליפויות מקומיות. בפועל היה חלק פעיל ומרכזי בהרכב הקבוצה במיוחד בזכייה האחרונה באליפות, בעונת 2013-14, בה רשם 31 הופעות בהרכב הפותח ושני כיבושים.

​​​​​​​

במבט ראשון אפשר להבחין במבנה הגוף של קורהוט, שנחשב לשחקן פיזי, בדרך כלל יתרון פיזי מביא איתו את חיסרון המהירות, אבל לא במקרה של קורהוט שנחשב לשחקן שהוא גם פיזי וגם מהיר מאוד ביחס לליגה ההונגרית. מבחינה הגנתית קורהוט יציב וגם בהתקפה הוא תורם לא מעט, והמספרים שלו בכיבושים ובישולים גבוהים (יחסית למגן), הוא מקפיד להצטרף להתקפות ולעזור גם בחלק הקידמי. מי יודע, אולי אצלנו הוא אפילו ישפר את המספרים עוד יותר. תוסיפו לכל אלה את השקט והנסיון שהוא מביא איתו לעמדה השמאלית והטוטאל מצביע על שחקן מושלם לעמדה הזו. האם הוא יצליח להיכנס לנעליו של דוידזדה? רק הזמן יגיד.

אם תשאלו את האוהדים ההונגרים מה הם יודעים על מיחאי קורהוט, רובם יגידו שמדובר בשחקן מפתח בליגה ההונגרית ולא סתם, 'ילד הפלא' עלה לקבוצת הבוגרים של דברצן כבר בשנות העשרה, אי שם בשנת 2008 ומאז קיבע את מעמדו כאחד משחקני המפתח של דברצן ובכלל בליגה כולה. בעונת 2013-14 עשה את עונת הפריצה שלו בדרך לאליפות כאשר רשם 31 הופעות בהרכב והוסיף שני כיבושים ושלושה בישולים. עונת 2014-15 הייתה עונת השיא של קורהוט מבחינת בישולים, יש לו שישה כאלה ב-28 הופעות ליגה. 
והעונה האחרונה? הייתה העתק של עונת הפריצה מבחינת מספרים, 31 הופעות, 2 שערים ושלושה בישולים.

שלושת העונות האחרונות של קורהוט, כשחקן מפתח בליגה ההונגרית הביאו לו את הזימון המיוחל לסגל נבחרת הונגריה. הוא למעשה השחקן השני שלנו (מלבד הובאן ) שלקח חלק ביורו האחרון. קורהוט היה בסגל הנבחרת ההונגרית בכל ארבעת המשחקים שלה בבתים ושותף במשחק התיקו מול פורטוגל.

אז ילד הוא כבר לא, מדובר בשחקן ותיק שהוכיח את עצמו בהונגריה ומגיע אלינו אחרי שקרע כמה זוגות נעלים. אולי לא מדובר בשם נוצץ או כזה שהיה אקס מילאן, אבל מדובר בשחקן שיודע ובא לעבוד. אם אתם שואלים אותי, יש לנו שקט בעמדה הזו ועל פניו מדובר ברכש מעניין מאוד.

תגובות

End of content

No more pages to load