• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הפועל באר שבע הוציאה מספר הודעות לאוהדים

לקראת משחק ליגת האלופות שיתקיים מחר (רביעי, 21:00) מול אולמפיאקוס, מועדון הפועל באר שבע מבקשים לחדד מספר דברים

הפועל באר שבע במפגן תמיכה, גם הפעם נראה תצוגה מדהימה?

משחק הגומלין שיתקיים ביום רביעי בשעה 21:00 יקבע את גורל קמפיין ליגת האלופות של הפועל באר שבע. להזכירכם, אם הפועל באר שבע עוברת את אולמפייאקוס, היא תעלה לפלייאוף שם היא תפגוש קבוצה איתה ישחקו שתי משחקי נוק האוט כדי להעפיל לראשונה בתולדותיה לליגת האלופות. במידה והפועל לא עוברת, יחכה לה אתגר נוסף כדי להעפיל לליגה האירופית.

המועדון הוציא הודעה בנושא:

"לקראת משחק מוקדמות ליגת האלופות שיתקיים מחר (רביעי, 21:00) מול אולימפיאקוס, אנו מבקשים לחדד מספר דברים:

א. חלוקת הכרטיסים לאוהדים אשר טרם אספו את הכרטיסים שרכשו תתקיים בקופות אצטדיון הקונכייה הסמוכות בלבד. הקופות ייפתחו החל מהשעה 18:30. הודעה זו אינה מתייחסת למנויים אשר רכשו בתקופה המיועדת כרטיס למקום בו הם יושבים - אוהדים אלו יכנסו באמצעות המנוי.

ב. לרשותכם ולשירותכם, סדרנים הלבושים בווסטים צהובים ימוקמו בסביבות הכניסות ליציעים ויטפלו במקום בתקלות במנויים אשר לא יאפשרו מסיבות כאלו ואחרות כניסה ליציע. אם נתקלתם בבעיה בכניסה - אנא חפשו אותם ופנו אליהם בשאלה.

ג. במשחק הקרוב תתבצע אכיפה מוגברת לבדיקת כניסה ליציעים באמצעות כרטיסים ומנויים מתאימים - לפיכך, לא תותר כניסת מבוגרים בכרטיס או במנוי ילד. אוהדים אשר רכשו כרטיס שאינו תואם בצורה זו, מוזמנים לפנות במהלך היום למשרדי שפע הפקות ולדאוג להחלפת הכרטיס.
שימו לב - ילדים, נשים, חיילים וסטודנטים רשאים להיכנס בכרטיס מבוגר, אך לא להיפך"

אנחנו נמשיך להחזיק לקבוצה הביתית שלנו הצלחה !!


תגובות

End of content

No more pages to load