• 21 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אלופה במשבר: נתק בין שחקני הפועל ב''ש להנהלה

מחריף המשבר בהפועל באר שבע: השחקנים מוכנים לקיצוץ, בהנהלה לא מוכנים לשמוע אותם. האם הפועל ב''ש תועמד למכירה?

שקחני הפועל ב''ש (צילום: בן בודה)

הפועל באר שבע במשבר חסר תקדים: מגפת הקורונה כפתה הפסקה מוחלטת של המשחקית, הפגיעה הכלכלית בשל היעדר קהל נאמדת בעשרות מיליוני שקלים וספק למשך כמה זמן הפועל המקומית תוכל לשאת מצב כזה - בעוד השחקנים מקבלים שכר מלא. במהלך השבוע האחרון התקיימו מגעים בין ההנהלה והשחקנים, במסגרתם נדרשו להוריד משכרם סכום ניכר. 

השקחנים סירבו. הבעלים אלונה ברקת רמזה, כי במצב הנוכחי, תיאלץ למכור את הקבוצה.  עו"ד רועי רוזן, המייצג את השחקנים, הודיע בשם שחקני הפועל באר שבע כי  נציגות שחקני הקבוצה קיבלה הודעה שיקוצץ 30% מהשכר עד לסוף העונה הבאה (כמעט שנה וחצי). ''לא הצעה, אלא הודעה'', ציין באתר האוהדים ''וסרמיליה''. 

''לא ידוע על שום קבוצה בעולם שעשתה מהלך כזה, לגבי כל העונה הבאה. השחקנים הבהירו מייד שהם מבינים את חומרת המצב ושהם מוכנים לקיצוץ משמעותי, מה גם שהם רוצים ומרגישים חובה לעזור למועדון שלהם. פניתי הבוקר (שישי) למועדון בבקשה מנומסת להיפגש (פיזית או וירטואלית) ולשוחח על ההצעה. בתגובה, נציגות השחקנים קיבלה הודעה שלא ידברו עם השחקנים, לא עם עורך הדין שלהם ושלא מוכנים בכלל לשמוע אותם. כלום''.

''עם כל הכבוד, זה לא מתקבל על הדעת'', אמר עו''ד רוזן. ''כולנו נקלענו לסיטואציה חדשה ומורכבת, והשחקנים שבחרו להתנהל מול המועדון באהבה ובהגינות, קיבלו תגובה לא ראויה. אנו מקווים שיתנהל שיח ענייני בין הצדדים, מהר ככל האפשר. דברים מהסוג הזה, עם כל הכבוד, לא יכולים להתנהל במעמד צד אחד. מקווים מאוד לשינוי גישה''.


תגובות

End of content

No more pages to load