• 08 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נא להכיר: הדוברת החדשה והבאר-שבעית של הכדורגל

שירן אברמוב אבוחצירה ויתרה על תמריץ לימודים מהצבא באוניברסיטת בר-אילן, כדי לחזור לעיר הולדתה. פטריוטית מקומית. בימים אלה היא נפגשת עם עיתונאים וגם אוהדים שמובילים ברשתות החברתיות

שירן אבוחצירה מנחה מסיבת עיתונאים. ''ליצור יותר יוזמות תקשורתיות'' (צילום: באדיבות הפועל ''תדיראן'' באר שבע)

אחרי שש שנים רצופות עם דובר מועדון חיפני, סוף סוף יש להפועל באר שבע בכדורגל אדם מקומי בתפקיד החשוב הזה, ליתר דיוק דוברת, שירן אברמוב אבוחצירה, ששימשה כעוזרו של גיל לבנוני בשנתיים וחצי האחרונות והתקדמה ב"סולם הדרגות".

שירן, בת 26, נשואה חדשה לדור, אחות בכורה לשני אחים ואחות, הייתה אשת צבא במשך כחמש שנים. באוגוסט 2016 השתחררה מצה"ל ובמארס 2017 הצטרפה להפועל באר שבע. את שירותה עשתה ביחידת דובר צה"ל במגוון תפקידים: דוברת קריית ההדרכה בנגב (עיר הבה"דים), דוברת אגף התקשוב והסייבר, ניהול מערך הרשתות החברתיות, עריכת ביטאון "בין גלים" וסגנית דוברת חיל הים.

"בשנה האחרונה לשירותי הוצע לי תמריץ לימודים מהצבא באוניברסיטת בר-אילן. לאחר שנים בהן את רוב השבוע העברתי בלינה במרכז, ויתרתי על התמריץ, כדי לחזור ללמוד בעיר הולדתי, באוניברסיטת בן גוריון", מספרת שירן. "בסוף שנת הלימודים הראשונה שלי לתואר ראשון בכלכלה ותקשורת, הבנתי שאני נמצאת בצומת דרכים ונדרשת להחלטה – להמשיך את הקריירה והלימודים במרכז או לחזור לבאר שבע. העדפתי להשתחרר ולקחת פסק זמן מהעבודה האינטנסיבית בתקשורת ולהתמקד בלימודים ובחוויות מעיר הולדתי". פטריוטית מקומית.

שירן עבדה לצדו של יועץ התקשורת של הקבוצה גיל לבנוני המנוסה ולמדה ממנו. לבנוני עבר כברת דרך בהתפתחות של המועדון, מאיצטדיון וסרמיל המיושן לאיצטדיון טרנר החדיש, מקבוצת שוליים לקבוצה מובילה בכדורגל הישראלי עם שלוש זכיות רצופות באליפויות והופעות הרואיות באירופה, בזירה הבינלאומית. לבנוני מיצה את עצמו וביקש מהנהלת המועדון לסיים את תפקידו, כדי לקדם את פעילותו האישית בתהליכי מיתוג עם חברות עסקיות ולפתח את תחום האימון המנטאלי.

לבנוני: "אני מחיפה במקור, אבל ברגע שהגעתי למקום הזה, הלב שלי הפך לבאר-שבעי. אני מת על הקבוצה הזו, על העיר הזו ועל האנשים המדהימים כאן. עברנו דרך משותפת של מיתוג מחדש, בניית תדמית, ניהול משברים, קמפיינים אירופיים, אליפויות והייתה פשוט חוויה מדהימה. תודה רבה על כל זה".

נשיאת המועדון, אלונה ברקת, הודתה לאיש התקשורת שהיה חלק ממסע משותף והיווה חלק מרכזי בעשייה בשנים האחרונות: "גיל ליווה אותנו בתקופה משמעותית של המועדון. משפחת הפועל 'תדיראן' באר שבע אוהבת אותו, מודה לו על פועלו ומאחלת לו הצלחה רבה בהמשך. אני בטוחה בהצלחתו בכל אשר ילך".

למחליפתו יש כבר תכניות: "ניהלתי את קשרי העיתונות בפועל בתקופה האחרונה, כך שבגדול המטרה המרכזית שלי היא פשוט ליצור יותר יוזמות, גם בתקשורת המסורתית וגם ברשתות החברתיות. אני קובעת בימים האלו פגישות פרטניות עם עיתונאים ואשמח לשבת עם כל מי שמעוניין, כולל אוהדים שמובילים ברשתות החברתיות. רק לפני מספר ימים עשינו 'שולחן עגול' עם אוהדים ודנו בנושאים שונים".

מאור מליקסון באיצטדיון רמת גן מול הכח עמידר. הבקיע גול (צילום: באדיבות הפועל ''תדיראן'' באר שבע)​​​​​​​

בתוך כך, הפועל באר שבע קיימה היום (שישי) בבוקר משחק אימון בו ניצחה 1-3 את הכח עמידר רמת גן, מצמרת ליגה א' דרום, באיצטדיון רמת גן. כבשו להפועל: הקפטן המחלים מפציעה ממושכת מאור מליקסון, גל לוי וניב זריהן.

תגובות

End of content

No more pages to load