• 09 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נוער, נוער, נוער: אלונה ברקת מבטיחה: התחלה של משהו חדש בהפועל ב"ש

"מאמני הנוער שלנו, בראשות שרון אביטן ואבי כליף, יחד עם מאמני אתלטיקו, כשאליניב ברדה מרכז את העבודה כולה – זהו המתכון להצלחה". תומר יוספי מקווה: "שבעתיד נראה שחקני נוער רבים בקבוצה הבוגרת"

אלונה ברקת נואמת בטקס סיום העונה של מחלקת הנוער. שינוי מדיניות? (צילום: באדיבות הפועל ''תדיראן'' באר שבע)

האם אחרי 12 שנים של ליגיון זרים ושחקני רכש מרובים, נשיאת מועדון הכדורגל הפועל באר שבע, אלונה ברקת, משנה מדיניות ומתכנסת לכיוון שחקני בית? בזהירות, עושה רושם שכן. העבודה בשנה האחרונה במחיצת מאמנים מאתלטיקו מדריד במחלקת הנוער, הקמת אקדמיה בכפר אשל הנשיא בשנת הלימודים הקרובה וההצלחה המסחררת של מכבי תל אביב עם שחקנים מקומיים, לצד כישלון מהדהד של באר שבע חסרת הזהות, מובילים למסקנה המתבקשת. חוץ מזה, שזה מתיישב בדיוק עם קיצוץ התקציב מ-80 ל-50 מיליון שקלים.

הצעד הראשון והמהיר לעונה הבאה, החתמתו של הקשר הבאר-שבעי נאור סבג, שהיה שותף לעלייתה ההיסטורית של סקציית נס ציונה מהליגה הלאומית לליגת העל. באמצעות סוכנו אורן יחזקאל, סבג חתם על חוזה ארוך טווח לשלוש עונות.

אלונה ברקת עם הקשר נאור סבג. ''שמחה מאוד שיליד העיר מצטרף אלינו'' (צילום: באדיבות הפועל ''תדיראן'' באר שבע) ​​​​​​​

נשיאת המועדון, אלונה ברקת, אמרה בגאווה: "אני שמחה מאוד שנאור, יליד העיר באר שבע, מצטרף אלינו. נאור למעשה סוגר מעגל, בהיותו שחקן אצלנו במחלקת הנוער, בבית הספר לכדורגל. נאור, שמחובר מאוד לעיר ולערכי המועדון, מביא איתו רוח רעננה. אני מברכת אותו על כניסתו למשפחת הפועל תדיראן באר שבע ומאחלת לו הצלחה רבה".

נאור סבג עצמו אמר: "אני שמח לחזור לעיר ולמועדון בו גדלתי, ולהצטרף להפועל 'תדיראן' באר שבע. אני רוצה להגיד הרבה תודה לאלונה ברקת, אסי רחמים (המנכ"ל) וברק בכר (המאמן), על האמון שנתנו בי ומקווה שאוכל להחזיר להם. אני מודה למשפחתי ולסוכני אורן, על הליווי לאורך התהליך".

לא חלף זמן רב ומדוברות המועדון נמסר: "שחקן ההתקפה של קבוצת נוער 'השלושה', יגיל אוחנה, חתם לחמש עונות בהפועל 'תדיראן' באר שבע". נכון שאין זו הפעם הראשונה שמחתימים שחקני נוער לתקופה ארוכה (ואחר כך משאילים אותם לאבדון), אך הפעם זה נראה שונה.

אסי רחמים עם יגיל אוחנה. חלוץ הנוער הוחתם לחמש עונות (צילום: באדיבות הפועל ''תדיראן'' באר שבע)​​​​​​​

שימו לב מה אמרה הגברת ברקת, בטקס סיום העונה והוקרת מצטייני הקבוצות במחלקת הנוער: "בדרך כלל, בסיומה של עונה נוהגים לסכם, מעניקים פרסים, מציינים את המצטיינים, מודים לאלה שעבדו כל השנה. אבל, השנה, אני בוחרת לראות את זה כהתחלה. התחלה של משהו שהחל להירקם העונה. החברים שלנו מאתלטיקו מדריד נמצאים פה, ובשבוע שעבר זכינו גם לביקור קצר של מאמן אתלטיקו, דייגו סימאונה, ביחד עם סאול, תומאס וקוקה, בוגרי האקדמיה של אתלטיקו. המאמנים שלנו, בראשות שרון אביטן ואבי כליף, יחד עם מאמני אתלטיקו, כשאליניב ברדה מרכז את העבודה כולה – זהו המתכון להצלחה".

בטקס, שהתקיים באיצטדיון טרנר בשבוע שעבר, בשיתוף מנכ"ל המועדון אסי רחמים, מאמן הקבוצה הבוגרת ברק בכר, יו"ר האקדמיה אליניב ברדה ובעלי התפקידים במחלקת הנוער, אמר שחקן הנוער הכי מפורסם העונה, תומר יוספי, שהשתלב היטב בבוגרים: "אני מבקש להודות במעמד זה לאלונה ברקת וברק בכר על האמון שנתנו בי. אני מקווה לעשות הכל כדי להמשיך ולהוכיח את עצמי ושבעתיד נראה שחקנים רבים בקבוצה הבוגרת, מבין היושבים בשורות אלו כאן היום בטקס".

אמן, כן יהיה רצון.

תגובות

End of content

No more pages to load