• 11 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עמראן אלקרינאוי מתנצל בפני אוהדי הפועל ב"ש

החלוץ המושאל למ.ס אשדוד התנצל בפני אוהדי הפועל באר שבע על התקרית שהובילה לכרטיס האדום שספג אריק סאבו, "זו הייתה טעות לא מכוונת", כתב

אלקרינאוי עם צלחת האליפות האדומה, צילום: פייסבוק

עמראן אלקרינאוי, החלוץ המושאל למ.ס. אשדוד פתח אמש בהרכב היריבה. הכל היה רגוע עד לרגע בו פגע באריק סאבו ללא כדור, סאבו מצדו לא נשאר חייב והחזיר לאלקרינאוי שמצדו התגלגל בהפגנתיות על כר הדשא, מה שהוביל את שופט המשחק, דניאל בר נתן להוציא כרטיס אדום לסאבו ולהרחיקו מהמשחק. מאותו הרגע, אלקרינאוי הרגיש מקרוב את זעמם של אוהדי הפועל באר שבע שמיהרו להבהיר לחלוץ שהם ממש לא אהבו את התנהגותו, בלשון המעטה. האוהדים האדומים לא ציפו לכך ששחקן מושאל יעורר פרובוקציה מהסוג הזה, שתוביל לפגיעה ישירה בקבוצה. אותם אוהדים החלו בשריקות בוז צורמות לעבר השחקן בכל נגיעה שלו בכדור והמשיכו בביקורות הקשות כנגדו גם ברשתות החברתיות.

אלקרינאוי שהיה ער לכל המתרחש סביבו, הוציא הערב הודעת התנצלות בפני הקהל האדום וביקש להרגיע את הרוחות. בפוסט בפייסבוק כתב: "לאוהדי ב״ש היקרים ערב טוב, קראתי את כל התגובות וההודעות שלכם ומגיעה לכם התנצלות ממני לכן אני מתנצל לכם מעומק ליבי, ברור לכם שאני כמו כל אדם טועה וכמו כל שחקן שתוך כדי המשחק רוצה לנצח בכל מחיר למען הקבוצה שהוא משחק בה, מה שקרה אתמול היה טעות ולא היה במכוון, אוהב את כולכם".

החלוץ, שצפוי לחזור למועדון בסיום העונה מקווה שהקהל יקבל את התנצלותו וישכח מהתקרית עד לחזרה המחודשת למדים האדומים. 

תגובות

End of content

No more pages to load