• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

המטרה: לנצח את מכבי תל אביב

הפועל באר שבע תפגוש הערב את מכבי תל אביב למשחק שיכול להשליך על עונה שלמה. בן בודה פונה לשחקני הקבוצה בטור אישי של מלחמה.

בגיל 16 היתה הולנד ריינולדס ספורטאית מובילה של בית הספר התיכון בו למדה בקליפורניה, והיא נשלחה להתחרות יחד עם מספר רצים נבחרים נוספים בתחרות ריצה חשובה. יחד עם הנבחרת הגיעה ליתרון מבטיח, וכל שהיה עליה לעשות היה לסיים את המירוץ לפני מספר מתחרים אחרים כדי להבטיח את הניצחון.

לרוע המזל, משהו השתבש באמצע הריצה של ריינולדס – הרגל שלה החלה להרגיש כבדה כקילומטר וחצי לפני קו הסיום, והריצה הפכה להליכה איטית ומסורבלת, כנראה כתוצאה מהתייבשות.  פחות ממטר לפני קו הסיום קרסה הנערה, והצוות הרפואי ניגש אליה כדי לטפל בה. אך ריינולדס העיקשת הציצה לעבר מאמנה, ובמאמץ עילאי הצליחה לחצות את קו הסיום - כשהיא הולכת על הברכיים, והשיגה את מה שהייתה צריכה.

ואיך זה קשור להפועל באר שבע אתם שואלים? נכון, העונה זו לא העונה הכי גדולה שלנו בשנים האחרונות, והתוצאות לא בשמיים. התרגלנו לכך שהכל הולך טוב ואנחנו תמיד מתפקדים ומשיגים את מה שצריך, אבל העונה אנחנו קצת מתקשים בחלק מהדברים. דווקא בגלל זה אסור לנו לעצור או לוותר, אלא להיפך, להילחם עם מה שיש!

מחר אנחנו נגיע למשחק סופר חשוב בדרך שלנו, משחק שיכול לתת לנו דחיפה במסלול הנכון. אמנם היכולת לא גדולה, אבל עם רצון, הקרבה ונחישות אפשר לעשות הכל. המשחק מחר זה מסלול הריצה שבו נצטרך לנצח, גם אם צריך לזחול על הרצפה, לירוק דם ולהתעלם מכל כאב - זה מה שמצופה מהשחקנים לעשות.

תנו לנו לראות את הפועל באר שבע הלוחמת, המקריבה והווינרית שבאה לקחת ניצחון ולהסתער מהרגע הראשון.

תביאו לנו קצת מהכוחות שהיו לריינולדס בסיום המדהים שלה. רק באר שבע, רק ניצחון. 

תגובות

End of content

No more pages to load