• 05 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קבוצת המקסיקני זכתה באליפות המדינה בכדורגל חובבני

הקבוצה שייצגה את ישראל באליפויות אירופה בשנים האחרונות, ממשיכה לעשות חיל, וזכתה הערב באליפות המדינה

קבוצת המקסיקני חוגגת בסיום, צילום: יח"צ

העיר באר שבע פורחת בשנים האחרונות, כשקבוצות המייצגות אותה הגיעו להישגים משמעותיים במגוון ענפי ספורט. להצלחות של באר שבע עם האליפויות בכדורגל, ההעפלה של קבוצת הכדורסל לליגה הבכירה, הכדוריד, השחמט ועוד, אפשר להוסיף גם את הזכייה האחרונה של קבוצת המקסיקני באליפות המדינה בכדורגל חובבני בטורניר של משרד הספורט בשיתוף ארגון מדינת הכדורגל.

ענף הכדורגל החובבני צובר תאוצה בשנים האחרונות, וקבוצת המקסיקני הבאר-שבעית ששולטת בו בגאון, עשתה זאת שוב הערב לאחר שגברה 1:0 על קבוצת דוזף במשחק גמר צמוד במיוחד.

שבעה משחקניה של המקסיקני באר שבע נמנים על סגל נבחרת ישראל, בהדרכתו של גיא לאוטמן מאמן קבוצת המקסיקני. באופן כללי, הקבוצה הצליחה להגיע להישגים משמעותיים ולייצג את מדינת ישראל גם באליפויות אירופה של השנים האחרונות, כשהישג השיא שלה היה מעמד רבע הגמר במפעל. הקבוצה נתמכת על ידי עיריית באר שבע ואנשי עסקים נוספים מהעיר, כשהתמיכה הגדולה ביותר מגיעה מרשת המזון המהיר 'המקסיקני', המוכרת לכל תושב מקומי.

הקבוצה שמייצגת את העיר באר שבע בענף הכדורגל החובבני, מבססת את מעמדה כקבוצה הטובה ביותר בישראל, מצליחה לזכות כמעט בכל טורניר שבו היא משתתפת ומביאה כבוד גדול לעיר. 

תגובות

End of content

No more pages to load