• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

"אהיה איתך תמיד גם כשקשה. יאללה הפועל"

הפועל באר שבע שוב מפספסת ולא מצליחה לנצח משחק שכבר היה ברגליים שלה, בפעם השלישית ברציפות השבוע. בן בודה מנסה להרים את המורל, אבל יודע שיש על מה לעבוד

כבוד לקהל שנשאר לעודד את הקבוצה בסיום

שלושה משחקים שכבר היו ברגליים שלנו ונגמרו בתיקו מאכזב, 6 נקודות סופר קריטיות ומשמעותיות שהפסדנו בשבוע אחד. אלה לא דברים שהתרגלנו לקבל מהפועל באר שבע של השנים האחרונות. אין ספק שמדובר בבעיטת וולה בדלי שעף ישר לחיבורים.

אפשר להפסיק להסתכל על הטבלה, לעשות זום-אין לבעיות שלנו ולהתחיל לטפל בהן. לצערנו המילה 'המשכיות' באה לנו במובן השלילי שלה השבוע, אבל נקווה שכבר במשחק הבא הדברים ישתנו.

בכדי שזה יקרה, אנחנו צריכים לשנות גישה, לנסות להתרומם ולחזור להיות באר שבע שהכרנו, באר שבע לוחמת ולא רכה, באר שבע חדה, שלוקחת את ההובלה בכוח ועוצמה, שקובעת את החוקים, ובעיקר באר שבע רעבה. באר שבע כקבוצה ומקשה אחת, שחקנים ששמים את טובתם האישית בצד ומתרכזים בהצלחה קבוצתית. שחקנים מלאי ביטחון ביכולת שלהם להוביל את הקבוצה להצלחות - זה מה שאפיין אותנו ולשם צריך לחזור.

גאה באנשים האלה בתמונה שנשארו דקות ארוכות אחרי שריקת הסיום, הרימו את השחקנים ולא וויתרו על העברת המסר, "אהיה איתך תמיד גם כשקשה". וזה קשה? זה רק נראה קשה כי התרגלנו לטוב. צריך להודות על המקום שבו אנחנו נמצאים, שום לא מובן מאליו.

לילה מפוספס 3.
אבל איך טונה שר? גם זה יעבור. 

תגובות

End of content

No more pages to load