• 05 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הפועל ב"ש ביקשה לקיים טקס לניסו אביטן, מנהלת הליגות לא אישרה

הנהלת הפועל באר שבע ביקשה לקיים טקס הוקרה למאמן הפועל חדרה לפני שריקת הפתיחה באצטדיון טרנר, במנהלת פסלו את הבקשה משום שהיא מנוגדת לתקנון ההתאחדות לכדורגל בעקבות עונש ההרחקה שספג אביטן

ניסו אביטן, צילום: מתוך פייסבוק

לאחר פגרה ארוכה, הפועל באר שבע תחזור לאצטדיון טרנר לחודש דצמבר עמוס וביתי במיוחד, כשהקבוצה של ברק בכר תארח לא פחות מחמישה משחקים בחודש אחד באצטדיון הביתי.

במשחק הקרוב באר שבע תפגוש את הפועל חדרה (שבת הבאה, 18:30) של ניסו אביטן, מאמן קבוצת הנוער של המועדון לשעבר ומי שעבד שנים ארוכות במערכת של אלונה ברקת.

עבור אביטן, זהו הביקור הראשון באצטדיון טרנר מעמדת מאמן הקבוצה היריבה, אך בעקבות עונש הרחקה שספג במשחק של קבוצתו מול מכבי חיפה, אביטן לא יוכל לעמוד על הקווים בטרנר ויצטרך לחכות למפגש הבא בין הקבוצות בכדי לעשות את הסיפתח על הקווים באצטדיון הביתי.

למרות שלא יוכל לעמוד על הקווים, בהנהלת הפועל באר שבע רצו להודות לאביטן שתרם למערכת לא מעט, ופנו למנהלת הליגות בכדי לקיים טקס הוקרה לפני שריקת הפתיחה של המשחק בין שתי הקבוצות. במנהלת הליגה סירבו משום שעונש ההרחקה תקף בכל זמן שהוא במשחק, כולל לפני שריקת הפתיחה, כך על פי תקנון ההתאחדות לכדורגל. 


תגובות

End of content

No more pages to load