• 04 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

האם ג'ון אוגו יישאר בהפועל באר שבע?

קשר נבחרת ניגריה שעזר לאדומים לזכות בשלוש אליפויות, יוכל לנהל מו"מ עם כל קבוצה שתחפוץ בו כבר בינואר הקרוב. מו"מ מתנהל בינו לבין המועדון אך ישנם פערים בין הצדדים

ג'ון אוגו יישאר אדום?

השאלה שמסקרנת את אוהדי הפועל באר שבע בימים אלה קשורה לעתידו המקצועי של ג'ון אוגו במועדון. 

קשר נבחרת ניגריה יסיים את חוזהו בסיום העונה ויוכל לנהל מו"מ עם קבוצות אחרות כבר בינואר הקרוב ולמעשה לסכם על מעבר לקבוצה אחרת בקיץ הקרוב.

בסביבתו של ג' ון אוגו טוענים שהשחקן מאוד רוצה להישאר בנגב, הוא מחובר לקהל ולעיר בצורה מושלמת ורואה את עצמו אף מסיים את הקריירה באדום, אך לטענתם, מצד המועדון אין כל ניסיון רציני להשאיר את הקשר בקבוצה. אותם גורמים טוענים שהוגשה לשחקן הצעה שנכון לרגע זה לא משביעה את רצונו של אוגו והוא מצפה לשדרוג משמעותי בשכרו, בעיקר לנוכח היכולת והיציבות שהוא מציג בשנים האחרונות.

לטענת אותם מקורבים, אוגו לא רואה את עצמו עובר לקבוצה אחרת בישראל ואם יחליט שלא להמשיך במועדון בסופו של דבר הוא כנראה ינדוד למדינה אחרת ברחבי אירופה. למרות זאת, אוגו לא אמר נואש והוא מצפה להצעה נוספת מצד המועדון, שתשאיר אותו בקבוצה. "הפערים לא כל כך גדולים ואוגו מוכן להתפשר גם מבחינה כספית בכדי להמשיך בהפועל באר שבע בשנים הבאות. הוא מאמין שאם המועדון ירצה בו ויניח הצעה הולמת על השולחן הוא יישאר ללא סימני שאלה. הוא לא דורש סכומים גדולים, ואלה אפילו קטנים מחלק מהשחקנים הישראלים שמשחקים בקבוצה", טוענים מקורביו. 

תגובות

End of content

No more pages to load