• 07 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מה הקהל של הפועל באר שבע צריך לעשות עכשיו?

בעקבות תוצאת התיקו (0:0) של הפועל באר שבע ומכבי חיפה, בן בודה בטור דעה שפונה ישירות לקהל

מאור מליקסון הערב, צילום: אבי רביבו

אם מסתכלים בזווית מקצועית נטו זה הרי ברור שאנחנו לא במקום שציפינו להיות בו בתחילת חודש אוקטובר, זה ברור שציפו מהפועל באר שבע ליותר, במיוחד לאור השלטון הבלעדי בשלוש העונות הקודמות. זה לא המקום שלנו, זו לא היכולת שהפועל באר צריכה להציג וזו לא הפועל באר שבע שהכרנו בשנים האחרונות.

עכשיו יש לכם שתי אפשרויות:

1. לטנף, ללכלך, לבקר, לקטול, לקטוש, ולהצטרף למבקרים ולממתיני הנפילה מכל מיני כיוונים, ברשתות החברתיות, בתקשורת, ואפילו ביציע. אתם יכולים לכתוב על ההחלטות שנעשו בקיץ, הטעויות, הפעולות, השחקנים, המאמן, ההנהלה ומה לא, זה הכי קל למצוא נכשלים בדיעבד ותמיד ניתן לסמן אחראיים לכישלון. זו לא החלטה שהייתי ממליץ לכם לקחת מכמה סיבות - מי אנחנו שנתלונן אחרי חמישה מחזורים שהגיעו לאחר שלוש אליפויות מתוקות מדבש? נניח שהתלוננו, פרקנו בכל חור ובכל הזדמנות את מה שיש לנו על הלב, כי רצינו להשמיע וזה מותר לנו וזכותנו, לאן זה יוביל אותנו? לטוב יותר? בטוח שלא. תראו את מכבי חיפה. עכשיו זה לא הזמן להרוס ולקלקל כשהדרך עוד ארוכה ומפותלת.

2. להיות שם כשהקבוצה צריכה אותנו באמת. קהל לא נמדד ב-100 אלף אוהדים שהגיעו לחגיגות אליפות כי עומר אדם ומשה פרץ הופיעו על הבמה וזה היה באופנה להגיע כי כל באר שבע שמה, הקהל גם לא נמדד בכמה כסף אתה מוכן להשקיע על קניית כרטיס מספסר במשחק מול מכבי תל אביב כי כל באר שבע רוצה להיות שם, והקהל גם לא נמדד בכמות הקומפילמנטים שהוא מחלק בזמן ההצלחה כשבכל מקום אחר משבחים את הקבוצה.

הקבוצה צריכה את הקהל עכשיו. בזמנים הללו הקהל נמדד. אף אחד לא צריך שלושה אנשים שידחפו אותו מאחור כשהאוטו מניע ונוסע 100 קמ"ש בלי להשתעל, אבל כן צריכים את שלושת האנשים הללו בכדי לעזור לרכב שמתקשה להתניע וחייב את הדחיפה הזו בכדי למלא את המצבר. בדיוק בזמנים האלה, הפועל באר שבע זקוקה לקהל שהניף את הובאן וברדה מחוץ לגיגסי באליפות הראשונה. בדיוק ברגעים האלה הפועל באר שבע צריכה את מי שהזיל דמעות של רגש בניצחון על בני סכנין, ומי שהלב פיספס כמה דפיקות בשער היתרון המוקדם של סכנין, כי חיכינו לרגע הזה 40 שנה.

הקבוצה צריכה את מי שהתרגש מניצחון על הפועל רעננה או אחי נצרת, הקבוצה צריכה את מי שיום של משחק עבורו זה יום חג בלי סוכה, את מי שמשנה את סדר היום שלו לפי הלו"ז של הקבוצה, חי ונושם הפועל באר שבע 24/7, הקבוצה צריכה את מי שחלם להיות במקום בו אנחנו נמצאים!

הקבוצה צריכה 15,000 אוהדים שיגיעו לטרנר, ייתנו לה דחיפה בכדי להתניע ולמלא את המצברים ולא כאלה שישימו לה מקלות בגלגלים.

עכשיו זה הזמן של הקהל להגיע ל-7 בסולם ריכטר בעוצמות העידוד והתמיכה בקבוצה, כי אם אנחנו לא נעשה זאת, אף אחד אחר לא יעשה זאת בשבילנו.

רק אנחנו אוהבים את הקבוצה הזאת בלי אינטרסים, רק אנחנו רוצים שהיא באמת תצליח ותשבור מחסומים, ורק לנו לא יימאס אף פעם לראות את הכיתוב 'הפועל באר שבע' בצמוד למקום הראשון בטבלת הליגה, אז בואו נוביל אותה לשם.

אנחנו בשנת בחירות, תבחרו נכון.
רקקק באר שבע ߑ


תגובות

End of content

No more pages to load