• 06 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

טוני וואקמה ימריא להתרשמות בטרבזונספור הטורקית

קשר הפועל באר שבע ימריא לטורקיה במטרה לחתום בקבוצה שסיימה במקום החמישי אשתקד. מהמועדון נמסר: "הוחלט לאפשר לו לנצל את ההזדמנות הכלכלית"

טוני וואקמה, צילום: בן בודה.

הפועל באר שבע קרובה לשחרורו של השחקן הכי משמעותי שלה בשנים האחרונות, טוני וואקמה. הקשר הניגרי שזכה ללא מעט הצעות מפתות בתקופה האחרונה, ואף הסכים לוותר על הצעה מפתה מהליגה הסינית בעונה שעברה, קיבל את אישור המועדון לצאת להתרשמות בקבוצת טרבזונספור הטורקית.

בהנהלת המועדון החליטו להיענות לבקשתו של השחקן ולא לעמוד בדרכו ליעד חדש ומאתגר מבחינתו: "לאחר שיחות שניהל השחקן עם המועדון בהן הבהיר את הרצון שלו לאתגרים מקצועיים חדשים וההזדמנות הכלכלית הניצבת בפניו, ולאור התרומה הרבה שלו בשנים האחרונות, הוחלט לאפשר לו לצאת להתרשמות".

בהפועל באר שבע מודעים לעובדה שהשחקן מסיים את חוזהו במועדון בתום העונה ויוכל לנהל מו"מ עם כל קבוצה שירצה, כבר בחודש ינואר. בהנהלה ככל הנראה העדיפו לאשר לשחקן לעזוב כבר עכשיו כשיקבלו עבורו גם תגמול כספי נאה.

בכל מקרה, גם עם העסקה תיסגר באופן סופי, וואקמה יעזוב רק לאחר משחק הגומלין נגד אפואל ניקוסיה בקפריסין, משחק שהוא צפוי לקחת בו חלק.

בנושא אחר, מאור מליקסון מתח אמש את שריר הירך ולאחר בדיקה של הצוות הרפואי התברר לו כי יצטרך להיעדר מספר שבועות עד לחזרה מחודשת לכר הדשא כל שהוא לא יוכל ליטול חלק במשחק הגומלין בקפריסין. 

תגובות

End of content

No more pages to load