• 06 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הפועל באר שבע פנתה לאריאל הרוש

הפועל באר שבע פנתה לשוער הישראלי ששיחק בעונה החולפת בקפריסין. האם שוער הרכש היווני, יאניס אנסטיס ישלם את מחיר הכישלון בזאגרב?

אנסטיס ישלם את המחיר? צילום: בן בודה

עמדת השוער הראשון של הפועל באר שבע ממשיכה להעסיק את אנשי הקבוצה. כזכור, לפני קצת יותר מחודש, הפועל באר שבע התחזקה בשוער היווני, יאניס אנסטיס, בעסקה שלמעשה הראתה לגיא חיימוב את הדרך החוצה, בהפתעה מוחלטת מבחינתו.

למרות העונה הטובה של חיימוב בין הקורות, בבאר שבע החליטו שהם רוצים לשדרג את העמדה והנחיתו בנגב את אנסטיס, שוער זר שעליו שמו את הכסף לאחר שאופציית שטקוס מהפועל חיפה נפלה. אנסטיס רשם את הופעת הבכורה שלו במשחק הבית מול פלורה טאלין במסגרת מוקדמות ליגת האלופות, אך את ההופעה השנייה (ואולי האחרונה) במדי הפועל באר שבע מול דינאמו זאגרב הקרואטית הוא כנראה יעדיף לשכוח. השוער הוציא מהרשת חמישה שערים כשלפחות שלושה מהם רשומים על שמו. ההופעה הזו גרמה לחוסר ביטחון בהגנה ולהוצאתו מההרכב במשחק הגומלין, צעד שהוכיח שאולי היה מוקדם מידיי לשתף את השוער שלא שיחק חצי שנה בקבוצתו הקודמת. לאחר שאיבד את מקומו בהרכב ואת אמון האוהדים והצוות המקצועי, האם אנסטיס יצטרך לשלם את המחיר וייפרד מהמועדון מוקדם מהצפוי? אם זה תלוי בצוות המקצועי זה מה שיקרה.

גורמים במועדון מאשרים כי נעשתה פניה לשוער אריאל הרוש ששיחק בעונה החולפת בקפריסין. הרוש מצידו אישר את הדברים וטען כי כל שחקן ישראלי ירצה לשחק בהפועל באר שבע. אותם גורמים מספרים כי ההחלטה התקבלה, ומבחינת המועדון השינוי בעמדת השוער חייב להיעשות. עושה רושם שבצוות המקצועי יעשו ככל שביכולתם בכדי להציב בין הקורות דמות שתוסיף ביטחון לחוליית ההגנה ותייצב מעט את החלק האחורי, שאיבד את הביטחון ונראה לא טוב במשחקים האחרונים.

בנושא אחר, הבוקר התקיימה פגישת עבודה בין הצוות המקצועי לצוות הניהולי של הפועל באר שבע כשבסופה הגיעו להחלטות בנוגע לשינויים בסגל הקבוצה, כשהמטרה היא לדלל את הסגל העמוס. השחקנים שלא נמצאים בתכניות של הצוות המקצועי צפויים לקבל הודעות שחרור בימים הקרובים. 

תגובות

End of content

No more pages to load