• 04 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

טוני וואקמה העלה פוסט תקיף באינסטגרם והתחרט

לטוני וואקמה נמאס לשתוק. הקשר, שספג המון ביקורות בנוגע לפציעתו ולהמשך דרכו בקבוצה, כתב: "לא ביקשתי שישדרגו לי את השכר. תנו קצת כבוד". הפוסט נמחק כעבור מספר דקות

הטרנד החדש שבו שחקני הפועל באר שבע מעלים את דעתם לרשתות החברתיות נמשך. מי שעלה לכותרות הפעם הוא קשרה הניגרי של הקבוצה, טוני וואקמה. בתקופה האחרונה הועלו טענות לפיהן וואקמה לא ממש מרוצה מחוזהו בקבוצה, ואולי פוזל לעבר הצעות מקבוצות אחרות. חלק מאוהדי הקבוצה אף קישרו את הפציעה שממנה הוא סובל, ואת העובדה שלא שיחק במוקדמות ליגת האלופות, לאי שביעות רצונו מהמועדון

לוואקמה נמאס לשתוק והוא החליט להגיב לשמועות בעמוד האינסטגרם שלו כשכתב: "בעונה שעברה קיבלתי הצעה לחתום בסין תמורת ארבע מיליון יורו לשנתיים. המועדון התחנן אליי שלא אעזוב בגלל שרצינו להגיע לליגת האלופות. הסכמתי לוותר ונשארתי".

למרות ההצעה הכספית המפתה שקיבל, וואקמה לא דרש העלאה נוספת בשכרו לעונה הבאה לטענתו: "מעולם לא ביקשתי מהמועדון לשדרג את שכרי לעונה הקרובה. זאת השנה האחרונה שלי בחוזה ולדעתי זה יהיה הוגן לתת לי את אותה משכורת של העונה שעברה. שלוש עונות, שישה תארים, פעמיים שלב בתים של הליגה האירופית. הכי גבוה בהיסטוריה של המועדון, אז תנו קצת כבוד".

וואקמה טוען שישנה כוונה לקצץ בשכרו וככל הנראה זה נובע בעקבות מיסי המדינה שהמועדון יצטרך לשלם על השחקן משום שהוא נכנס לשנה החמישית שלו כשחקן זר בישראל, והמיסים אותם יצטרכו לשלם למדינה ייגדלו בעשרות אחוזים. וואקמה צפוי לקבל את השכר שהוא קיבל עד כה בניכוי המיסים, כך שבשורה התחתונה הוא ירוויח פחות מבעונה שעברה.

זו לא הפעם הראשונה ששחקני הפועל באר שבע בוחרים לצאת החוצה עם הצד שלהם ומעדיפים לעשות זאת ברשתות החברתיות ובכלי התקשורת במקום לסגור את הדברים בשולחן המו"מ. גם וואקמה הבין זאת, ומיהר למחוק את הפוסט, ככל הנראה לאחר שהבין את ההשלכות.

בכל אופן, בהפועל באר שבע לא ימהרו לשחרר את השחקן, בעיקר בגלל החשיבות המקצועית שלו בקבוצה, וככל הנראה יטפלו בטענות של וואקמה.

תגובות

End of content

No more pages to load