• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דודו גורש חתם לעונה נוספת בהפועל באר שבע

השוער הותיק של הקבוצה, ימשיך לעונה נוספת במועדון ויתמודד על מקומו מול גיא חיימוב בין הקורות: "אני מקווה לעזור ולהוביל את הקבוצה קדימה גם בעונה הבאה".

דודו גורש במדי הקבוצה, צילום: בן בודה.

הפועל באר שבע ממשיכה בהכנות לעונה הבאה כשסוגיית עמדת השוער נסגרה סופית מבחינת המועדון. דודו גורש חתם היום על חוזה לעונה נוספת ולמעשה יתמודד על מקומו מול גיא חיימוב. גורש, שיסגור את עונתו הרביעית במועדון, ישב בעיקר על הספסל בעונה החולפת, אך בחר להילחם על מקומו בעונה הבאה ולהישאר במועדון. במעמד החתימה אמר: "אני שמח ומתרגש לחתום לעונה נוספת במקום שמזמן הפך בית שלי, מקווה לעזור ולהוביל את הקבוצה קדימה גם בעונה הבאה".

בהנהלת המועדון הודיעו כי יחזרו לאימונים ביום שלישי הקרוב (12.06), כאשר לא מעט שחקנים ייעדרו מאימון הפתיחה. מי שכן צפויים להגיע לאימון הם איסאק קואנקה ומיחאי קורהוט שלגביהם מקווים במועדון כי יימצא פיתרון. השניים מחזיקים בחוזה לעונה הבאה אך לא נמצאים בתכנון ולא מתכוונים לוותר על מה שמגיע להם מהמועדון. בנוגע לקורהוט מאמינים כי בסופו של דבר תימצא קבוצה שתסכים לשאת בעלויות השחקן. 

בהפועל באר שבע ביקשו להבהיר כי האימון השבוע לא יהיה פתוח לקהל הרחב והאימון הפתוח הרשמי של הקבוצה ביחד עם האוהדים יתקיים במועד אחר שיפורסם בהמשך.

תגובות

End of content

No more pages to load