• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ילדים אלופים מעומר: חמש פעמים מקום ראשון

הפועל עומר משלימה עונה חלומית עם חמש קבוצות אלופות. לא בכדי ראש המועצה פיני בדש התלהב מההישגים של הילדים והמאמנים בחגיגות כדורסל מושקעות באולם הפיס

קבוצת קט סל א' עם המאמן זיו הייניק, היו"ר עידן וולפסון וראש המועצה פיני בדש. אלופים (צילום: באדיבות הפועל עומר)

אחרי שקבוצות נערים א' וילדים א' זכו באליפות, מחלקת הכדורסל של הפועל הצמיחה שלוש אלופות נוספות! קבוצות קט סל א', קט סל ב' וטרום קט סל.

בעומר, כמו בעומר, ידעו לציין זאת ברוב פאר והדר באולם הפיס ביישוב, במעמד ראש המועצה פיני בדש, לעיני מאות צופים/הורים ובטקסי הענקת מדליות וגביעים וגזירת רשתות, בהשתתפות יו"ר הפועל עומר עידן וולפסון, גזבר המחלקה איילון קייט, חבר ההנהלה ישראל שמשון ומנהל מחלקת הספורט עמי זפרני.

קבוצת קט סל א' זכתה באליפות מחוז נגב לעונת 2017/18. ביום רביעי שעבר נערך משחק ההכתרה מול הפועל אילת. האלופים גברו על האילתים 57-59, לאחר 40 דקות מותחות ומרתקות, שבהן הצטיין שחר ריז'י שקלע 37 נקודות! שפט היטב: שחר משיח.

שחר ריז'י מקט סל א'. קלע 37 נקודות! (צילום: באדיבות הפועל עומר)​​​​​​​

ילדי הפועל עומר סיימו עונה עם 17 ניצחונות לצד הפסד בודד. הם הובילו את הליגה מהמחזור הראשון וחוץ מהפסד אחד, שלושה מחזורים לסיום, הם ניצחו את כל המשחקים, כולל שלושה ניצחונות על הפועל אילת, קבוצה שהבוגרים שלה משחקת בליגת העל.עומר כהן רכז מקט סל א'. גוזר רשת (צילום: באדיבות הפועל עומר)


רום כהן וזיו הייניק. יש עתיד (צילום: באדיבות הפועל עומר)​​​​​​​מאמן האלופים, זיו הייניק, שלו זו אליפות שנייה העונה: "אני מאוד שמח על הזכייה באליפות ושמח יותר שזאת אליפות שנייה ברציפות לקבוצה, מה שאומר שהייתה המשכיות של עבודה מקצועית ומנטאלית של הילדים. הם היו מחוייבים לאורך כל העונה, עבדו ברצינות השתתפו בפרוייקט המצויינות שבו התאמנו עם מיכאל ברוש בקוארדינציה, עם ליאור ליפשיץ בהיבט המנטאלי ועם מתן חרוש על הפן המקצועי. מבחינתי, אליפות היא תוצאה הישגית יפה, אבל מה שיותר חשוב הוא שהילדים אלופים מבחינת ההתנהלות והרצינות שלהם. נמשיך לקדם את הילדים ולהתקדם בצניעות, כדי שהמחלקה שלנו תמשיך ליהנות מהילדים המוכשרים והמצויינים האלה".

בזמן הענקת המדליות לשחקנים, ראש המועצה, פיני בדש, נטל את המיקרופון באולם והוסיף: "זיו, אתה אלוף, אתה מותג"... "זה לא אני, זה הילדים", הצטנע המאמן.

פיני בדש וזיו הייניק. מותגים (צילום: באדיבות הפועל עומר)

בעוד קט סל א' הבטיחה אליפות עוד לפני המחזור האחרון, לקבוצת קט סל ב' המחזור האחרון היה משחק על אליפות. כבר מהרגע הראשון הבהירו חניכיו בני ה-11-10 של המאמן ליאור קוגן שהאליפות תהיה רק שלהם. הם התנפלו על הפועל רמת הנגב והובילו 0-10 ו-4-20 בפתיחה מסחררת על רקע עידוד מחריש אוזניים. בסיום 40 הדקות ניצחו הלבנים-כחולים 35-44 וחגגו. שחר בן נעים עם 11 נקודות ומיי דבש (הנכד של אליהו עופר) עם 10 נקודות, הובילו את רשימת הקולעים. שפט היטב: תומר סרי. עומר סיימה את העונה עם 17 ניצחונות והפסד אחד והקדימה את הפועל בני שמעון שבמקום השני, שספגה שני הפסדים. רמת הנגב הסתפקה במקום השלישי.

קבוצת קט סל ב' של הפועל עומר עם המאמן ליאור קוגן. 17 ניצחונות והפסד אחד (צילום: באדיבות הפועל עומר)​​​​​​​

במחצית המשחק הזה, שנערך בשבוע שעבר, עלו ובאו אל הפרקט בעומר אלופים נוספים, של המאמן תומר כהן, שזכו במקום הראשון בליגת טרום קט סל אזורית. הילדים אשר בכיתה ד' זכו לקבל מדליות וגביע על ההישג הנאה שלהם וללבוש חולצות של אליפות. כבוד גדול!

קבוצת טרום קט סל עם המאמן תומר כהן. אלופים (צילום: באדיבות הפועל עומר)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load