• 04 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אליניב ברדה יערוך את הופעתו האחרונה בקריירה במחזור הנעילה

קפטן הפועל ב"ש שעבר אירוע לב באחד מאימוני הקבוצה, קיבל אישור סופי לקחת חלק במשחק מול מכבי נתניה, מה שיהיה משחקו האחרון בקריירה

אליניב ברדה מודה לקהל, צילום: בן בודה

אוהדי הפועל באר שבע ואליניב ברדה זה סיפור אהבה. אף אחד מהם לא ישכח את הצעד המשמעותי שעשה ברדה כשהחליט לחזור הביתה כסופרסטאר הכי גדול שנחת בנגב בשנים האחרונות. 

אליניב ברדה הפך לאיש שהביא את השינוי להפועל באר שבע, פתח את הצוהר לשחקנים גדולים אחרים והיה האחראי לשינוי התפיסה בקרב השחקנים שהפכו לווינרים בזכותו. 

לאחר 4 שנים באדום בהן זכה עם הקבוצה בשלוש אליפויות, שני תארי אלוף האלופים וגביע הטוטו (בסה"כ שישה תארים), אליניב ברדה נאלץ לתלות את נעליו בעקבות אירוע לב שעבר באחד מאימוני הקבוצה העונה, אירוע שניצל ממנו בנס ונשאר בחיים במזל גדול. 

רופאי השיקום של ברדה אסרו עליו לקחת חלק במשחקי הקבוצה מאז אותו אירוע, ובעקבות ההחלטה הוא הצטרף לצוות המקצועי כעוזר מאמן שני לברק בכר. גם מהעמדה הזאת הייתה לו השפעה על השחקנים. אותם רופאים בעצם המליצו לאליניב לא לחזור לפעילות ספורטיבית מקצוענית ולכן לא השאירו לו ברירה אלא להודיע על הפרישה, אך לפני שזה יקרה הוא קיבל אישור חד פעמי לשחק מספר דקות במשחק האחרון של העונה נגד מכבי נתניה, ואלה יהיו דקות הפרידה של אליניב ברדה מכר הדשא, מהאוהדים ומהקריירה המפוארת. הדקות הללו יהיו תחת פיקוח של הצוות הרפואי של המועדון, שיאפשרו לקפטן לסיים את הקריירה בטעם מתוק. 


תגובות

End of content

No more pages to load