• 07 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

במנהלת הליגות לכדורגל יהיו ערוכים להענקת צלחת האליפות בשבת

בעקבות לחץ הקהל של הפועל באר שבע בנוגע למשחק שבו תוענק צלחת האליפות, במנהלת הליגות לכדורגל קעבלו החלטה כי יהיו ערוכים להענקת הצלחת כבר בשבת הקרובה ב'טרנר'. במועדון שוקלים לשתף את ברדה במשחק

ברק בכר חוגג בטדי, צילום: בן בודה

נושא חגיגות האליפות מעסיק את אנשי ואוהדי הפועל באר שבע מרגע הניצחון על בית"ר ירושלים ב'טדי' והגדלת הפער מהמקום השני לשמונה נקודות כשנותרו תשע נקודות בלבד בקופה. 

הניצחון החשוב של הפועל באר שבע קירב אותה משמעותית לזכיה בתואר האליפות בפעם השלישית ברציפות והחמישית בתולדות המועדון. 

למרות הגדלת הפער מהמקום השני, במנהלת הליגות הודיעו אתמול כי צלחת האליפות תוענק רק במשחק הבית האחרון לעונה מול מכבי נתניה באצטדיון טרנר. הודעה עוררה את זעמם של אוהדי הקבוצה שהחלו להפעיל לחץ על גורמים במועדון ובמנהלת. בעקבות הלחץ של ציבור האוהדים, במנהלת הליגות שינו את החלטתם והודיעו כי בהתייעצות עם הנהלת הפועל באר שבע הוחלט כי יהיו ערוכים להענקת הצלחת כבר בשבת הקרובה, במשחק נגד מכבי ת"א, במידה והאדומים יבטיחו את זכייתם בתואר. 

בתוך כך, בהנהלת הפועל ב"ש ובצוות המקצועי שוקלים לשתף את אליניב ברדה במשחק שצפוי להיות משחק ההכתרה של הפועל ב"ש ובכך לאפשר לו לקבל כבוד מאוהדי הקבוצה ולהניף את הצלחת כקפטן. שיתופו של ברדה מוטל כרגע בספק, שכן הוא חייב לקבל את אישור הרופאים בכדי להשתתף במשחק, בעקבות אירוע הלב שעבר העונה.

בנושא אחר, בני משפחתו של צ'סוואה נספואה ז"ל ינחתו בישראל ביום חמישי הקרוב ויהיו אורחי הכבוד של המועדון במשחק בשבת. בני המשפחה הובאו מזמביה ע"י עמותת האוהדים וסרמיליה וישהו בישראל כשבוע שבוע בהם הם צפויים להיפגש עם האוהדים ולחוות את האווירה באצטדיון טרנר. 

תגובות

End of content

No more pages to load