• 08 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בן ביטון נגד כתב בכיר מערוץ הספורט: "עיתונאי טוב צריך להיות ישר"

מגן הפועל באר שבע ונבחרת ישראל החליט שהוא לא יכול להמשיך לשתוק וכתב את אשר על ליבו בנוגע להתנהלות של כתב ערוץ הספורט

ביטון במדי הנבחרת, צילום: מתוך דף הפייסבוק

בשש שנותיו בהפועל באר שבע, מגן הקבוצה, בן ביטון משתדל לשתוק מבחינה תקשורתית ולהתעסק אך ורק בכדורגל ובהצלחה מקצועית. המגן שהגיע להפועל ב"ש מנצרת עילית, השתפר עם השנים, זכה עם הקבוצה בשתי אליפויות והפך לאחד מהמגינים הטובים בישראל. 

אמש, ביטון רשם הופעה נוספת במדי נבחרת ישראל במשחק הידידות נגד נבחרת רומניה, והציג יכולת טובה, אך משום מה 'זכה' לחוסר פירגון מאת כתב בכיר בערוץ הספורט, שכתב: "בן ביטון הציג שוב משחק חלש ובנבחרת מקווים שאלי דסה יחליפו ויעמוד לרשות הנבחרת במשחקים הבאים".

מסתבר שמאחורי המילים הללו מסתתר משהו אחר (לכאורה) והבוקר, ביטון החליט שהוא כבר לא יכול להמשיך לשתוק ושפך את שעל ליבו בדף הפייסבוק הפרטי שלו וכתב: "שבוע טוב, אף פעם לא התייחסתי ולא הגבתי על כתבות בתקשורת, אך ברגע שאני מרגיש שהדברים נעשים על רקע אישי ונקמני אני לא יכול לשתוק. מבחינתי מוטי פשכצקי מבזה את מקצוע העיתונות. אף פעם לא חיפשתי פרגונים או דחיפה מכתבים ופילסתי את דרכי דרך אמונה ועבודה קשה. אני לא אחד שמדבר עם כתבים ואני מבין איך הדברים עובדים אבל ברגע שלא הסכמתי להיות אחד המדליפים שלו פשכצקי ללא הרף רושם עליי דברים שקריים ומוציא אותי בצורה רעה בכל הזדמנות שניתנת לו. עיתונאי טוב צריך להיות קודם כל ישר, אמין ולהיות מקצועי ואת זה פשכצקי איבד מזמן. אחרי תקופה ארוכה מאוד החלטתי להפסיק לשתוק. עצוב לי שהדברים מתנהלים ככה אצלנו בארץ. הביקורות צריכות להיעשות בצורה ישרה ומקצועית כמו שמצפים מאיתנו השחקנים להתנהג בהתאם".

תגובות

End of content

No more pages to load