• 02 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קבוצת הנוער: החלוץ, יונתן אליאס מבוקש בפורטוגל

קבוצות בכירות בפורטוגל הביעו התעניינות בחלוץ המבטיח מקבוצת הנוער של הפועל ב"ש, במועדון לא ממהרים לשחררו. הבוקר נרשמה התקדמות בהקמת האקדמיה המשותפת עם אתלטיקו מדריד

יונתן אליאס, צילום: הפועל באר שבע.

יונתן אליאס, שחקן קבוצת הנוער של הפועל באר שבע זוכה להתעניינות מצד קבוצות בכירות בפורטוגל, כשהרצינית מביניהן היא בראגה שרוצה לשים את ידיה על החלוץ המבטיח. למערכת ברנז'ה נודע כי בימים האחרונים מתנהלות שיחות בין נציגיו של החלוץ לבין סוכנות שחקנים גדולה בפורטוגל אשר מייצגת בין השאר גם את בארגה, מצמרת הליגה הפורטוגלית. בתקופה הקרובה נציגי המועדון צפויים להגיע לארץ בכדי לעקוב אחר השחקן מקרוב ואולי גם בכדי לקדם את המעבר של החלוץ לאירופה. 

אליאס (20) נחשב להבטחה גדולה, הוא חלוץ המתנשא לגובה של 190 ס"מ, טכני מאוד ובמועדון אף סימנו אותו כאחד שיוכל להשתלב בקבוצה הבוגרת בעתיד ואף החתימו אותו, לפני כשנה וחצי,  על חוזה ל-4 עונות באדום. 

אמנם מבחינת מספרים זו לא העונה הכי גדולה של אליאס, ששותף בחמישה עשר משחקים של קבוצת הנוער העונה ובהם כבש רק שלושה שערים, אך בפורטוגל התלהבו מאוד מהנתונים של השחקן כך שהמספרים לו היוו מכשול. ליונתן הצעיר יש הופעה אחת במדי הקבוצה הבוגרת של הפועל באר שבע, כששותף במשחק גביע הטוטו נגד מכבי פ"ת בתחילת העונה. 

אנשים שמכירים את השחקן מקרוב מספרים על מקצוען אמיתי, שמשקיע שעות רבות מהיום באימונים, ולומד הרבה ממה שיש לצוות המקצועי של מחלקת הנוער להציע. 

בנושא אחר, הבוקר נרשם צעד נוסף בדרך לקראת הקמת האקדמיה לכדורגל בנגב בשיתוף הפועל ב''ש ואתלטיקו מדריד, ביוזמת עידן עופר: לאחר שזה רכש 15 אחוז מהמועדון הספרדי והחליט לסייע ולתמוך בנגב גם בצד הספורטיבי, הגיעו היום סגנית מנהל אקדמיית אתלטיקו מדריד, מריה טרסה צ'יריוי והאחראי על התרחבות אקדמיית אתלטיקו מדריד, פרננדו לופז לפגישה נוספת עם נשיאת המועדון, אלונה ברקת ומנכ"ל המועדון, אסי רחמים.נציגי אתלטיקו מדריד עם אלונה ברקת, צילום: הפועל ב​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load