• 09 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דיווחים בהונגריה: החלוץ, אזקיאל הנטי קרוב לחתימה בהפועל ב"ש

על-פי פרסומים ברשת ההונגרית, חלוצה הניגרי של ווידאוטון צפוי לחזק את הפועל ב"ש ולהצטרף לקבוצה בחלון ההעברות

הנטי, נחשב להבטחה

בהפועל ב"ש מחפשים אחר חיזוק אפשרי בחלון ההעברות של ינואר. ברק בכר נשמע מספר פעמים כמי שמחכה לרגע שבו יוכלו להנחית שחקן שישדרג את הקבוצה משמעותית. הערב, בסיום המשחק מול הפועל עכו, בכר טען כי במועדון לא מתכוונים להתחזק בכל שחקן, ושרק אם יימצא השחקן המתאים מבחינתו, הוא יצטרף להפועל באר שבע.

האם יש אחד כזה על הכוונת? על פי דיווחים באתר 'רנגדו' ההונגרי, חלוצה הניגרי של ווידאוטון, אזקיאל הנטי, קרוב מאוד למעבר להפועל ב"ש.  זה לא סוד שבצוות המקצועי של המועדון זיהו בעיה מבחינת ניצול המצבים בהתקפה ויתכן כי הם מחפשים לצרף שחקן חיזוק דווקא לעמדות הקידמיות. 

הנטי בן ה-24 כבש העונה חמישה שערים בליגה ההונגרית ורשם בסך הכל 15 הופעות בווידאוטון. 

איזקיאל הנטי היה שייך למילאן בעברו. הוא הספיק לעבור גם בספציה, פרוג'יה וגוריצה.

את הפריצה הגדולה שלו, הנטי עשה באולימק לובליאנה הסלובנית, שאליה הצטרף כמושאל בינואר 2015, הוא רשם 14 הופעות ו-4 שערים בחצי עונה שבסיומה נקנה ע"י הסלובנים בסכום של 150 אלף יורו. את עונת 2015-16 הוא פתח בסערה ורשם עד ינואר 22 הופעות, כבש 9 שערים והפך לשחקן מפתח משמעותי מאוד. בעקבות ההצלחה הגדולה שלו בלובליאנה, הנטי הפך לשחקן מבוקש בליגה הסלובנית, כשמאריבור, אלופת סלובניה לטשה את עיניה, אך לובליאנה סירבה, ובינואר 2016 מכרה את הניגרי ללוקומוטיב מוסקבה בעסקת ענק, כשהרוסים שילמו עבור השחקן כ-5.5 מיליון יורו. הנטי איכזב ברוסיה ונמכר בתחילת העונה לווידאוטון ההונגרית בסכום של כמיליון יורו, במדיה רשם גם ארבע הופעות במוקדמות הליגה האירופית. 

זו לא הפעם הראשונה ששמו של החלוץ הניגרי נקשר למועדון ישראלי, הוא היה מועמד בעברו גם למכבי חיפה ומכבי פתח תקווה, אך הנושא הכספי היווה מכשול עבור שני המועדונים מליגת העל. ועכשיו כאמור, הניגרי אולי בדרכו להפועל ב"ש. לפני שזה יקרה באופן סופי, המועדון יצטרך להיפרד מאחד מהשחקנים הזרים, משום שנכון לרגע זה ישנם שישה שחקנים בסגל ואין אפשרות לצרף שחקן זר נוסף. 

תגובות

End of content

No more pages to load