• 04 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בית המשפט המחוזי דחה את בקשתו של אליניב ברדה

חלוץ הפועל ב"ש שביקש לקחת חלק בקורס מאמני הפרו של ההתאחדות לכדורגל, נתקל בדחיית הבקשה ע"י בית המשפט המחוזי

קפטן הפועל ב"ש והחלוץ הותיק, אליניב ברדה שמתאושש מהאירוע בליבו שארע במהלך אימון הקבוצה בלהבים, מסתכל כבר על היום שאחרי. ברדה ביקש להצטרף לקורס מאמני הפרו של ההתאחדות לכדורגל שתעודת סיום הקורס מאפשרת לאמן קבוצות בליגות בכירות. 

החלוץ נתקל בסירוב מצד ההתאחדות לכדורגל משום שהינו שחקן פעיל והתקנון לא מאפשר זאת. למרות זאת, ברדה לקח חלק בקורס עד עתה ע"פ הוראת בית המשפט, והיום כאמור זה נגמר מבחינתו. 

לאחר עירורה של ההתאחדות לכדורגל בבית המשפט המחוזי הוחלט כי ברדה לא יוכל להמשיך בקורס ויצטרך אף לשלם לההתאחדות לכדורגל 25 אלף שקלים כפיצוי.

 השופט כתב בין השאר בהחלטתו כי: "בבקשה נטען שלא נעשו חקירות נגדיות במסגרת הדיון בפני בית הדין. עובדה זו לא נטענה בתצהיר, הועלתה בבקשה וצוינה לפרוטוקול. מנגד טען ב"כ ההתאחדות לכדורגל שלא זכור לו שב"כ המבקש ביקש לחקור וסורב על ידי בית הדין. בתשובה לבקשה נטען, שב"כ המבקש ויתר על חקירתו של ניר לוין. נחזה, שבית הדין, קיים בפניו הליך מלא, שמע את הצדדים והוציא תחת ידיו פסק דין מנומק היטב. נראה, לכאורה, שבית הדין לא חרג מסמכותו ולא פגע בעיקרי הצדק הטבעי"

בהתאחדות לכדורגל הביעו סיפוק מההחלטה, בצד ביקורת על ברדה ועורכי דינו: "בעוד ששחקנים כמו יוסי בניון, טל בן חיים ואחרים קיבלו את החלטת ההתאחדות ובית הדין העליון כי שחקן פעיל אינו יכול להיות חלק בקורס הפרו, ברדה ועורכי דינו לנסות להטיל דופי בטוהר הליך הקבלה ובשיקול המקצועי הנקי של הוועדה. הבקשה של ברדה ושל עורכי דינו, ולא משנה מי מהם הגה את הרעיון הגרוע, להוציא מישהו מהקורס ולהכניס את ברדה במקומו, חצתה כל גבול".

בעקבות ההחלטה, אליניב ברדה יצטרך להמתין כשנתיים עד לפתיחת קורס הפרו הבא. בפן המקצועי, הלב של הפועל ב"ש טרם קיבל אישור לחזור לפעילות מלאה וחזרתו למגרשים מתעכבת בשלב זה. 

תגובות

End of content

No more pages to load