• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

באר שבע הודחה מגביע המדינה: הפועל ירושלים עלתה לחצי הגמר

פערי האיכות באו לידי ביטוי בקונכייה, 62-79 להפועל ירושלים. המחצית הראשונה דווקא הייתה שקולה. מאמן באר שבע, יניב בורגר: " הסתכלנו להם בלבן של העיניים. אנחנו מכוונים לעליית ליגה"

סל סטורם וורן מעל רולנד רוברטס מהפועל ירושלים. בתוצאה זה היה הפוך (צילום: חן אזרן, להפועל באר שבע)

הופעה מכובדת להפועל באר שבע/בני שמעון ממרכז טבלת הליגה הלאומית, במפגש היסטורי עם הפועל ירושלים, אלופת המדינה.

באר שבע אמנם הפסידה בביתה בהפרש של 17 נקודות ולא העפילה לשלב חצי גמר גביע המדינה, אך עשתה זאת לאחר מאבק ראוי ומשחק שקול במשך כשלושה רבעים – במחצית הראשונה וברבע הרביעי.

רולנד רוברטס האורח קלע ראשון והוביל את ירושלים ל-0-2, אך סטורם וורן מבאר שבע הגיב בשלשה וביתרון 2-3 על אלופת המדינה. באר שבע גם הובילה 9-10 מסל של אור סולומון, אך זה היה היתרון השני והאחרון של האדומים-לבנים שירדו לרבע הראשון בפיגור 4, 19-23 אל מול הלבנים-אדומים.

ההפרש הקטן נותר גם ברבע השני, שגם הוא היה שקול במפתיע, רק 34-40 במחצית להפועל ירושלים. ברבע השלישי פערי האיכות באו לידי ביטוי והפערים הלכו וצמחו בהדרגה. ירושלים עלתה כבר ל-15 'פור' ובסיום הרבע השלישי הוליכה 51-63.

ברבע האחרון באר שבע ניסתה לצמצם את הפער בהפצצה לשלשות, שמרביתן לא נכנסו לטבעת. 6:12 דקות לסיום, בפיגור 54-71, לקח מאמן באר שבע יניב בורגר פסק זמן ודירבן את שחקניו לשחק היטב מבלי להתייחס לתוצאה.

הסנטר האמריקאי שלו סטורם וורן, שבלט בבאר שבע מעל כולם, המשיך לקלוע מתחת לסל והגיע למאזן נאה של 23 נקודות, אך זה לא הספיק וירושלים ניצחה 62-79 על רקע קריאות עידוד חזקות של מאות אוהדיה בגוש ה'.

מאמן ירושלים, מודי מאור: "באר שבע קבוצה טובה, היא משחקת כדורסל קצת שונה". מאמן באר שבע, יניב בורגר: "פערי הרמות ברורים. עשינו עבודה לא רעה בהגנה, אבל בהתקפה היה לנו קשה, רק 29 אחוזי קליעה. התקשנו לעשות נקודות, לא היינו ביום יוצא דופן, אנחנו לא בליגה הזאת. יחד עם זה, לא באנו מבוהלים, לא נשברנו, הסתכלנו להם בלבן של העיניים. אנחנו מכוונים לעליית ליגה, יש לנו עוד תשעה ימים למשחק הבא (בחוץ מול הפועל עפולה, ביום שלישי 9/1)".

קולעי הנקודות לבאר שבע: סטורם וורן 23, אנדל קומברבאץ' 11, עמית גרשון 9, אנטוני פישר 8, אור סולומון 4 (+ 10 כ"ח!), טוני יאנגר 3, עדי כהן סבן 2, דזי ג'וניור ברמור 2.

עוד שיחקו ולא קלעו: אוהד כהן, דור גולדנברג, יגאל קופרמן, בן אייזנהרט.

הירבו לקלוע לירושלים: ג'רום דייסון 17, רולנד רוברטס 16, ליאור אליהו 12, טרנס קינזי 12, בר טימור 9.

שפטו: כפיר מעולם, גיא סימאני, אורי שלהבי.

קהל: 1974 צופים בדיוק, 630 מהם מירושלים בגוש ה', בהיכל הקונכייה בבאר שבע.

תגובות

End of content

No more pages to load