• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שיתוף פעולה בין אתלטיקו מדריד להפועל ב"ש

עידן עופר, מבעלי מועדון הפאר הספרדי, הגיע לב"ש בכדי לקדם את שיתוף הפעולה, שבמסגרתה עתידה לקום אקדמיית כדורגל משותפת להפועל באר שבע ואתלטיקו מדריד

עידן עופר ואלונה ברקת נפגשו הבוקר, צילום: הפועל ב"ש

מדריד בספרד, באר שבע בישראל?

נושא שחקני הבית בהפועל באר שבע בשנים האחרונות הוא די כואב. נכון לזמן זה, אין אף יליד סורוקה בהרכב של הפועל באר שבע, ובכלל בשנים האחרונות אין באופק צפי לשחקן מקומי שישתלב ויוביל את הקבוצה בשנים הבאות.

בהפועל באר שבע החליטו לקדם בתקופה האחרונה, הקמת אקדמייה לכדורגל שתטפל בבעיית שחקני הבית ואולי תצליח להצמיח שחקנים מקומיים שיוכלו להשתלב בהרכב הקבוצה הבוגרת בעתיד.

כחלק מהמחשבה על אקדמיית הכדורגל, אלונה ברקת נפגשה בעבר עם עידן עופר, הבעלים הישראלי של אתלטיקו מדריד, מועדון הצמרת הספרדי, והעלתה בפניו את האפשרות לשיתוף פעולה בין המועדונים.

הבוקר כבר נרשמה התקדמות בנושא, כשעופר וברקת נפגשו יחד עם נציגי המועדונים ודנו באפשרויות לקידום הפרוייקט.

מהנהלת המועדון נמסר: "עידן עופר מלווה במר ג'ואו קמאצ'ו 'מג'ורג' מנדז', המייעצת לאתלטיקו מדריד ולעידן עופר בנוגע לאקדמיית הכדורגל בנגב, נפגשו הבוקר באצטדיון טרנר ומתקני הקבוצה עם אלונה ברקת, אסי רחמים והצוות המקצועי של הקבוצה, במטרה לקדם שת"פ בהקמת אקדמיית כדורגל לצעירים בנגב".
עידן עופר, שהפך לפני זמן קצר לאחד הבעלים של קבוצת הצמרת אתלטיקו מדריד, אמר: "לאחר רכישת חלק מהבעלות על אתלטיקו, זה היה טבעי בעיני לשלב בין אתלטיקו מדריד לנגב ולבאר שבע הקרובים מאד לליבי. יש לי פה מספר עסקים המספקים תעסוקה ופרנסה לאלפי עובדים ומשפחותיהם. אני חושב שתמיכה בנוער ובילדים ומתן כלים מקצועיים להצלחה, זו הדרך הנכונה. היכולת לשלב בין המומחיות, הניסיון והמקצועיות של אתלטיקו לצרכים של הנגב והפועל באר שבע הם המניע לפעולתי".

תגובות

End of content

No more pages to load