• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הפועל עומר משתדרגת ומתמקצעת

המאמן מרמת גן מתן חרוש מנהל מקצועי, הכדורסלן המקצוען ליאור ליפשיץ מרצה לשחקנים הצעירים ולהורים בהיבט המנטאלי ומאמן הכושר הגופני של הפועל באר שבע בכדורגל מיכאל ברוש מלמד את הילדים

מתן חרוש הבוקר בעומר. אימון איכותי (צילום: באדיבות זיו הייניק)

לאחר שהחתימה את מתן חרוש, מאמן הפועל רמת גן מהליגה הלאומית, למנהלה המקצועי של הפועל עומר, החלה לפעול באולם הפיס ביישוב נבחרת מצוינות בכדורסל.

הבוקר (שבת) פתחה נבחרת המצוינות את החודש השני לפעילותה. 45 כדורסלנים צעירים, מכיתות ה' עד ז' בחטיבה הצעירה ומכיתות ח' עד י' בחטיבה הבוגרת, פגשו את חרוש שהעביר להם אימון כדורסל מרתק ואיכותי.

מיכאל ברוש באימון כושר בעומר. כמו לאלופי הכדורגל (צילום: באדיבות זיו הייניק)

בחודש שעבר, בנובמבר, פתחה מחלקת הכדורסל את נבחרת המצוינות עם מיכאל ברוש, ממאמני הכושר הגופני של הפועל באר שבע אלופת המדינה בכדורגל.

בשבוע שעבר הילדים התקבצו להאזין להרצאה מאלפת מפיו של ליאור ליפשיץ, כדורסלן מקצוען בהפועל רמת גן/גבעתיים בליגה הלאומית (שאותה מאמן מתן חרוש), בעל תואר שני בפסיכולוגיה של הספורט ומתמחה בהיבט המנטאלי. כילד, ליפשיץ היה שותף להישג הנהדר של המחלקה בעונת 1998/99 – גמר גביע המדינה לילדים.

ליאור ליפשיץ מרצה בעומר. אימון מנטאלי (צילום: באדיבות זיו הייניק)​​​​​​​

ליפשיץ, תושב המקום, גם ירצה מחר (יום ראשון, בשעה 20:00) בבית התרבות של עומר בפני הורי השחקנים וכלל התושבים, כחלק מפעילויות המחלקה המשודרגת לחיזוק הקשר בין הפועל עומר לבין הקהילה. הכניסה, ללא תשלום.

הכדורסלנים הצעירים ימשיכו להתאמן בנבחרת המיוחדת בסופי שבוע עד סוף עונת הפעילות, כשהמחלקה שמה לה למטרה לתת לכל כדורסלן הזדמנות שווה להתקדם מקצועית ולהגיע לרמות הגבוהות, וכמובן לקבל ערכים וחינוך להישגיות בספורט.

תגובות

End of content

No more pages to load