• 05 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מחזיקת גביע הטוטו בהגנה על תוארה נגד מאור בוזגלו

מאמן הפועל באר שבע ברק בכר לא מתייחס לחניכו לשעבר. הוא רק רוצה לעבור את מכבי חיפה בנתניה (21:00) בדרך לגמר. שחקנים בכירים ינוחו, מחליפים יקבלו דקות משחק כולל כנראה מיכאל אוחנה

מאור בוזגלו. מפגש ראשון מול חבריו לשעבר (צילום: בן בודה)

"ברור שכשמתקרבים למרחק של שני משחקים מתואר, נעלה במלוא הרצינות. נעשה כמה שינויים, כי אנחנו נמצאים בעומסים. יהיו רוטציות מן הסתם, אבל נעלה עם ההרכב הכי חזק שלנו ובמלוא הרצינות כדי להגיע לגמר. יש לנו סגל מספיק גדול. נעשה את השינויים הנכונים ונבוא הכי טוב שאפשר, כדי לעשות משחק טוב ולעבור שלב".

הדובר הוא מאמן הפועל באר שבע, ברק בכר, לקראת משחק חצי גמר גביע הטוטו בתשע בלילה מול מכבי חיפה במגרש נייטראלי, איצטדיון נתניה (שידור ישיר בערוץ 5). בכר לא התייחס, אפילו לא במילה אחת, ל'אקס' שלו מהשנתיים האחרונות, מאור בוזגלו, שהיה שותף לזכייה בגביע הטוטו עם באר שבע בעונה שעברה וכעת לובש ירוק-לבן וישחק לראשונה מול חבריו לשעבר.

ברק בכר צפוי לערוך לא מעט שינויים בהרכב בהשוואה למשחק הליגה מול בית"ר ירושלים בטדי ביום שני (2-2 אכזרי בזמן פציעות). זה יתחיל כנראה מעמדת השוער – גיא חיימוב שמחלים מפציעה ממושכת בכתף במקום דודו גורש; בהגנה המגינים דור אלו ואורן ביטון במקומם של בן ביטון ומיהאלי קורהוט הפצועים והבלם חאתם עבדאל חמיד במקומו של לואיי טאהא שכואב לו הגב.

דור אלו אמר לקראת המשחק: "תמיד אתגר לשחק נגד מכבי חיפה. זו אחת הקבוצות הגדולות בכדורגל שלנו. אין ספק שיהיה קשה, אבל אם נעשה את העבודה שלנו, אני מאמין שנעלה לגמר".

אישית, הוסיף אלו, שכלל לא נכלל בסגל של הקבוצה במשחק הליגה האחרון בירושלים: "אני מאוד מרוצה מההשתלבות שלי, מקצועית וחברתית. זו קבוצה מאוד שמחה, אני אוהב את השחקנים, יש פה אווירה טובה. אני מרגיש שמקצועית אני חוזר לעצמי אחרי הפציעה".

עוד שחקן ש"מת" לחזור לעצמו הוא הקשר היצירתי, מיכאל אוחנה, שהתחמם ממושכות במהלך המשחק עם בית"ר אך לא שותף ומקורביו הביעו מורת רוח וביקורת ארסית על המאמן. אוחנה הבהיר שאין לו שליטה על דברי מקורביו ובמועדון נוטים להתעלם, לפחות בשלב זה, ונראה כי הוא יעלה בהרכב. גם הקשר האחורי וובה בראון, שהחלים מפציעה, צפוי לקבל דקות משחק. מאור מליקסון, ששוב נפצע, ינוח כנראה. בהתקפה סביר להניח שתומאש פקהארט, שלאחרונה מתייבש על הספסל, יפתח בהרכב.

דניאל בר נתן יהיה השופט הראשי. עידן ברנשטיין ו-ולנטין קוז'בסקי הקוונים. דוד פוקסמן שופט רביעי. יש לציין, שזהו משחק נוק אאוט, שממנו אין דרך חזרה. אם בתום הזמן הרגיל לא תהיה הכרעה, ייכנס המשחק להארכה בת 30 דקות, בדיוק כמו בגביע המדינה. אם גם אחרי 120 דקות יהיה שיוויון, הוא יישבר בבעיטות הכרעה מן הנקודה הלבנה – דו קרב פנדלים!

תגובות

End of content

No more pages to load