• 07 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חשש במשפחת אוחנה: "יש דברים לא מקצועיים שמונעים ממיכאל לשחק".

אביו של קשר הרכש האשדודי יצא להתקפה ורמז על סיכסוך בין הקשר לסוכנו, דודו דהאן שאולי קשור לעניין המקצועי

במשחתו זועמים

הפרשיות השונות בתקשורת ממשיכות לתקוף את הפועל באר שבע, שהופכת לקבוצה הכי עמוסה בפרשות משונות העונה וגם הערב אנו נחשפים לפרשה נוספת, זעם במשפחת אוחנה על כך שבנם לא מקבל מספיק דקות משחק בקבוצה, ולא משיקולים מקצועיים. 

הרמז שנזרק לאוויר קשור בעיקר לסוכנו, דודו דהאן, שבין השניים ישנה מערכת יחסים קשה וסיכסוך שהתעצם בחודשים האחרונים, דברים שעלולים להגיע לבית המשפט בקרוב. במשפחת אוחנה חוששים מהדומיננטיות של דהאן בהפועל באר שבע ומכך שהוא משמש גם כסוכנו של מאמן הקבוצה, ברק בכר. 

אביו, אילן אוחנה טען הערב: "שכחו שמיכאל בעונה שעברה היה פקטור משמעותי באליפות, ותרם המון לקבוצה במשחקים חשובים". 

אוחנה האב כועס על הבטחות בזמן החתימה שלא מומשו בפועל: "הבטיחו לו הרים וגבעות. עכשיו, לפחות לפי התחושה בעקבות הנתק מדודו דהאן, דברים מוזרים ומאוד לא מקצועיים מתרחשים שם. אמרו שהוא הושעה לפני כמה חודשים. בבוקר טענו שהייתה עבירת משמעת ולקראת הערב דיברו אחרת. הזוי. אני לא מתערב למיכאל בדברים כמו בעבר, אבל כואב לי לראות את מה שעושים לו. מי שיודע מה קורה, מבין שזה לא מקצועי ושקורים דברים לא הגיוניים בעניינו".

בהפועל באר שבע שומרים על שתיקה בפרשה הזו בשלב הזה, אך סביר להניח שגם שם לא ממש מרוצים מהפרשות שעוטפות את המועדון בתקופה האחרונה ומייחלים לשקט בזירה התקשורתית. תגובות

End of content

No more pages to load