• 07 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הולכים על ניצחון בכל הכוח, מוכרחים שלוש נקודות בשווייץ

אם הפועל באר שבע לא תנצח הלילה את לוגאנו וויקטוריה פלזן תנצח, כצפוי, בביתה את סטיאווה בוקרשט, ברק בכר יודח מאירופה! שידור ישיר בערוץ הספורט ב-20:00

הפועל באר שבע ולוגאנו בטרנר. האדומים טובים יותר ואין סיבה שלא ינצחו גם בשוויץ (צילום: בן בודה)

4,000 באר-שבעים ליוו את הפועל באר שבע לבוקרשט לפני שבועות מספר, 5,000 "מאיימים" להגיע לטדי ביום שני למשחק ליגת העל המסקרן מול בית"ר ירושלים, "רק" 800 יצאו בעקבות הקבוצה לשווייץ ומאמן הקבוצה סבור שהמשחק הערב הוא החשוב ביותר בעת הזו. ברק בכר "יודע" שהוא חייב לנצח את לוגאנו, כדי להותיר סיכוי לעלייה לשלב הבא בליגה האירופית.

הנה תמונת המצב העכשווית והעדכנית בבית מספר 7: לויקטוריה פלזן הצ'כית שבמקום השני בטבלה יש 6 נקודות בארבעה מחזורים. ניצחון ביתי שלה הלילה על סטיאווה בוקרשט הרומנית (שבראש הבית וכבר הבטיחה את עלייתה לשלב הנוק אאוט), לצד תיקו של באר שבע בשווייץ יחרצו גורלות. לצ'כים יהיו 4 נקודות יותר מלאלופה הישראלית והמשחק האחרון בטרנר בין באר שבע לפלזן יהיה לפרוטוקול בלבד...

אם הצ'כים ינצחו, כצפוי, את הרומנים ובאר שבע תנצח בשווייץ, פער שתי הנקודות בין הקבוצות יישמר ובאר שבע תהיה תלויה בעצמה – ניצחון בטרנר במשחק "אש" של המחזור האחרון והיא תשחזר את עלייתה מהעונה שעבר ל-32 האחרונות מן המקום השני.

לפיכך, בכר לא יעשה חשבונות הפעם של רוטציות וחלוקת כוחות, הוא יילך בכל הכוח על ניצחון בשווייץ, אפילו במחיר של הפסד בטדי ביום שני, כי בשלב המוקדם הזה של העונה, אירופה חשובה הרבה יותר למועדון מאשר הליגה בארץ וכנראה שבצדק.

לכן, עושים כל מאמץ להכשיר את שחקן הברומטר של הקבוצה מאור מליקסון, שסובל ממתיחה במפשעה ולא שיחק במוצאי שבת מול הפועל עכו. לכן, המגינים הראשונים בן ביטון ומיהאלי קורהוט קיבלו מנוחה בליגה המקומית וכך גם הבלמים מיגל ויטור וחאתם עבדאל חמיד. ארבעתם יפתחו בהרכב וישלימו חוליית הגנה חזקה. אגב, לבן ביטון תהיה בוודאי מוטיבציה מיוחדת, אחרי שאתמול האריך את חוזהו בקבוצה בשלוש שנים, עד לשנת 2022.

באר שבע ניצחה את לוגאנו בטרנר 1-2 וגילתה מולה עליונות כמעט מוחלטת (תומאש פקהארט עוד החמיץ פנדל) ואין סיבה שלא תזכה הלילה בניצחון חוץ ראשון העונה בליגה האירופית. זאת, בטח כשלוגאנו אינה משחקת במגרשה, שאינו מאושר לליגה האירופית, אלא מרחיקה כשעתיים נסיעה לעיר לוצרן באיצטדיון שצפוי להיות יותר ריק מאשר מלא...

מקצועית, לוגאנו אמנם ניצחה במשחקה האחרון בליגה 0-2 בחוץ על סט. גאלן, אך העונה היא לא מרשימה ונמצאת רק במקום השביעי מתוך עשר קבוצות, שתי נקודות בלבד מהמקום שמוביל לירידה ליגה השנייה. בליגה האירופית היא השיגה עד כה שלוש נקודות מ-12 אפשריות. באר שבע, לעומת זאת, נמצאת בתנופה, אחרי חמישה ניצחונות ליגה רצופים ותיקו 1-1 מחמיא במשחק החוץ האחרון בליגה האירופית, מול סטיאווה בוקרשט.

המשחק החשוב בשווייץ הקרה יחל בשעה 20:00 שעון ישראל ויועבר בשידור ישיר בטלוויזיה, בערוץ הספורט.

תגובות

End of content

No more pages to load