• 02 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ברכת הגומל וברכה מהרב: שחקני האלופה התחברו לדת באירוע בקונכיה

אליניב ברדה ברך אמש את ברכת 'הגומל' לעיני כ-2100 צופים בהיכל הקונכיה, שיר צדק זכה לברכה מהרב יגאל כהן וגם בן שהר וגיא חיימוב היו שם

ברכת חיזוק מהרב יגאל כהן, צילום: בן בודה

אמש, במהלך שיעור תורה של הרבנים יגאל כהן ויוסף בצרי, האירוע המשמעותי של הערב הגיע כאשר אליניב ברדה, קפטן הפועל ב"ש שהתמוטט במהלך אימון כתוצאה מפפגיעת כדור בחזהו וניצל בנס בזכות טיפול מהיר של צוותי הרפואה, ברך את ברכת הגומל לעיני כ-2100 צופים בהיכל הקונכיה. 

אלניב ברדה מברך 'הגומל'


זו לו הפעם הראשונה שבה הדת והספורט בעיר באר שבע מתאחדים לערב מיוחד, זה קרה גם לפני כחודשיים באירוע הסליחות המרגש שנערך באיצטדיון 'טרנר', כששיר צדק הגיע לקבל חיזוק מאלפי התושבים שרצו לחבק את הבלם שרק ימים ספורים לפני כן קיבל את הבשורה הקשה על החומרים האסורים שנמצאו בדמו. 

האירוע אמש, נעשה ביוזמת 'מוסדות בית יוסף' בראשות ממשיך דרכו של הרב בנימין בצרי זצ"ל, בנו, יוסף בצרי ועוזרו, יאיר שושן שהיה אחראי על הפקת האירוע ובשיתוף עיריית ב"ש וחברת 'כיוונים'. חשוב לציין שבמוסדות מנסים לחבר את כולם לעולם הדת ולאחד את העיר באר שבע ואירוע הענק שנערך בהיכל הקונכיה זה רק הפתיח למה שיחכה לתושבים בהמשך.

אירוע שמשלב דת וספורט

כאמור, האירוע נפתח עם ברכת הגומל של אליניב ברדה שהייתה עוצמתית, דברים מפי הרב יוסף בצרי והרצאה של הרב יגאל כהן. ברדה, שניצל בנס ואושפז בשבוע האחרון במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים סורוקה, הודה לכל האוהדים והתושבים שדאגו לשלומו והתפללו למענו ועורר אותם בברכה העוצמתית.

צדק, חיימוב ושהר נהנים מההרצאה​​​​​​​

גם בן שהר וגיא חיימוב הגיע בכדי להתחזק מעט מההרצאות שמשכו המון מתושבי העיר ונהנו מהאווירה. ואיך אפשר בלי הרב של הקבוצה, שיר צדק? הבלם שמחובר לדת כבר תקופה ארוכה ומקפיד על שמירת המצוות, כבר היה במרכז הבמה בערב הסליחות האחרון שנערך באצטדיון טרנר, גם הפעם הוא היה חלק מהאירוע הדתי של העיר וניגש בסיום לקבל ברכה וחיזוק מהרב יגאל כהן לקראת הימים הקרובים שיהיו קריטיים מבחינתו

תגובות

End of content

No more pages to load