• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

איש עסקים מארצות הברית ישקיע בכדורסל של באר שבע

ברק בר כהן מניו ג'רזי שגדל בעומר מעוניין לתרום להצלחת הפועל באר שבע/בני שמעון. חבר ילדותו עודד צולה מתל אביב יהיה נציגו במועדון. היו"ר, כפיר ארזי: "ביחד נגשים את המטרה – קבוצת כדורסל איתנה בליגת העל"

ברק בר כהן. "תמיד הייתי קשור לנגב" (צילום: באדיבות המועדון)

מועדון הפועל באר שבע/בני שמעון מהליגה הלאומית בכדורסל ממשיך לחזק את שורותיו. הפעם לא מדובר בעוד שחקן זר או מתאזרח או באיש צוות מקצועי, אלא בחיזוק כלכלי-ניהולי, שעשוי לעזור להגשים את החזון להעפיל לראשונה בהיסטוריה לליגת העל.

איש עסקים ישראלי-אמריקאני, המתגורר ב-30 השנים האחרונות בפרינסטון, ניו ג'רזי, בארצות הברית, מצטרף בימים אלה כמשקיע במועדון. שמו ברק בר כהן, בן 47, נשוי ואב לשלושה, יליד באר שבע שבנעוריו גר בעומר ושיחק כדורסל בהפועל עומר.

"תמיד הייתי קשור לנגב, האזור בו גדלתי ואני מעורב במספר פרויקטים חברתיים וחינוכיים המאפשרים לי לסייע בפיתוח הנגב. את כפיר ארזי (יו"ר מועדון הכדורסל) אני מכיר עוד מילדותי ביישוב עומר, ראיתי ושמעתי על הפרויקט החשוב של הפועל באר שבע/בני שמעון וידעתי שאני מעוניין לתרום להצלחתו. אני רואה בזה מרכיב משמעותי בתמונה הכוללת של פיתוח הנגב", אמר בר כהן.

היות וכהן שוהה הרחק בארצות הברית, במועדון הכדורסל בבאר שבע ייצג אותו חברו עודד צולה (47), נשוי ואב לשלושה, איש עסקים תושב תל אביב שגם הוא נולד בבאר שבע וגדל בעומר.

צולה מעיד שהוא חובב כדורסל ואוהד הפועל באר שבע/בני שמעון מזה שנים: "אני יותר משמח וגאה לקחת חלק בפרויקט המדהים הזה, לעזור לצוות העוסק במלאכה ולהמשיך ולקדם את הקבוצה לעבר הבמה המרכזית של הכדורסל בישראל. עבורי זה לחזור הביתה ולהיות חלק מהקבוצה שאותה אני אוהב".

יו"ר המועדון והבעלים, כפיר ארזי: "אנחנו שמחים על הצטרפותם של ברק ועודד למועדון. את שניהם אני מכיר שנים רבות, ביחד נצליח להמשיך בדרך להגשמתה של המטרה – קבוצת כדורסל איתנה בליגת העל ואלפי ילדים שעוסקים בענף באזור הנגב כולו".

תגובות

End of content

No more pages to load