• 09 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בוקרשט בכוננות לאלפי אוהדי באר שבע שצריכים להיזהר

תהלוכות, הפגנות ואכיפה קשוחה של המשטרה. ובקבוצה: מיגל ויטור ישוב כנראה להרכב, יש מצב שגם ג'ון הוגו, כדי לקחת נקודות ברומניה במאבק על העלייה לשלב הנוק אאוט של הליגה האירופית. קדימה, הפועל!

ירון שוורץ וחבריו אוהדי באר שבע על רקע הרי רומניה המושלגים לפני הגעה לבוקרשט. קררר

בזמן שהעיר באר שבע ציינה 100 שנה לכיבושה, יצאו כ-4,000 באר-שבעים לכבוש את בוקרשט, בירת רומניה, ביחד עם הפועל באר שבע, כדי לשוב מאיצטדיון "ארנה נאסיונאלה" עם ניצחון על סטיאווה אלופת רומניה, במסגרת המחזור הרביעי בשלב הבתים של הליגה האירופית בכדורגל, שפותח את סיבוב המשחקים השני והאחרון.

אחרי שני הפסדים רצופים בזירה הבינלאומית, 1-3 בצ'כיה מול ויקטוריה פלזן ו-1-2 בבית מול אותה סטיאווה לפני שבועיים, באר שבע מחפשת נקודות במאבקה על המקום השני בבית ז', שממנו מעפילים לשלב הנוק אאוט שבו 32 קבוצות, בהן 8 שנושרות מליגת האלופות (מהמקום השלישי).

כרגע אלופת ישראל ממוקמת רביעית ואחרונה בבית ז', אך עם אותו מספר נקודות (3) של הקבוצה שבמקום השלישי ויקטוריה פלזן ושל הקבוצה שבמקום השני לוגאנו משווייץ, כשרק הפרשי שערים מפרידים בין הקבוצות, כך שכל גול וכל נקודה משמעותיים.

בבאר שבע בונים על שלושה דברים. 1) שהרומנים המושלמים (9 נקודות מ-9) כבר הבטיחו למעשה את המקום הראשון והעלייה לשלב הבא ואולי "יורידו רגל מהגז". 2) שבמשחק הקודם חניכיו של ברק בכר החזיקו יותר בכדור, יצרו הזדמנויות לשערים וכביכול היו טובים יותר. 3) שלהרכב חוזר, ככל הנראה, הבלם האיכותי מיגל ויטור, אחרי העדרות של חודשיים וחצי בגלל פציעה.

ויטור מאושר, אופטימי ונמצא במצב רוח טוב, אחרי שאתמול חתם על הארכת חוזה בקבוצה לשנתיים נוספות, עד לשנת 2021. אם יצליח להסיר את ה"חלודה" ויגלה את יכולתו הרגילה, הטובה מאוד, ההגנה המחוררת לאחרונה תתייצב ואולי לא תספוג אחרי שבעה משחקים (ארבעה בליגה ברצף ושלושה באירופה).

ויטור ודאי ישמח אם לפניו ישחק הקשר האחורי ג'ון הוגו, שנעדר משני משחקי הליגה האחרונים בשל פציעה, אך מתאושש וערך אימון מלא ברומניה. יש לציין שהמחליף של הוגו, וובה בראון, פצוע (קרע קטן בשריר הירך) ולא יהיה בסגל למשחק ברומניה, כמו גם המגן הימני בן ביטון (מתיחה בשריר האחורי), שאותו יחליף דור אלו.

לעבור את החומה הרומנית. שחקני סטיאווה בטרנר לפני שבועיים (צילום: בן בודה)​​​​​​​

המשחק יחל בשעה עשר וחמש דקות בלילה וישודר בטלוויזיה בערוץ הספורט. כמיטב המסורת שלהם באירופה, האוהדים האדומים מבאר שבע מתכננים להתכנס יחדיו לתהלוכה קולנית ורעשנית בחוצות העיר בדרך לאיצטדיון, אך מתבקשים להיזהר מהפגנות אנטי ישראליות ופרו פלשתינאיות. כמו כן, נתבקשו להימנע מהפעלת אמצעים פירוטכניים באיצטדיון ובדרך אליו, שכן במקרים כאלה משטרת רומניה מגלה אפס סובלנות ועוצרת את המעורבים היישר לבית האסורים!

תגובות

End of content

No more pages to load