• 04 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הכרישים באדום: שלושה שחקנים ששווים את הכותרת של משחק העונה

לפני שבכלל מתחילים לסכם את מה שהיה לנו אמש, עוד לפני שמדברים על המשחק ההירואי של מאור מליקסון והחזרה של טוני וואקמה ובן שהר, יש שלושה שחקנים שעשו עבודה של שישה שחקנים לפחות

דן אייבינדר, נותן 200%, כל משחק (צילום: בן בודה)

לואיי טאהא - יש גברים כאלה? 

הוא נכנס להרכב בעקבות הפציעה של מיגל ויטור והפרשה של שיר צדק, והוא עשה את בגדול.  

אתמול ראינו לוחם שלא מתפשר וגם אחרי ההרחקה של חאתם אלחמיד, הוא היה שם כמו גרזן, ראשון לכל כדור, תוקף את היריב באגרסיביות ומשחק ללא חשש. 

איבוד שחקן במרכז ההגנה זה לא דבר שקל להתמודד איתו, בטח כשזה קורה בדקות הראשונות של המשחק, יש קבוצות שהיו מתרסקות מזה וחוליית הגנה שהייתה קורסת מהר מאוד. בפועל, טאהא לא נתן לזה לקרות, הוא לבדו החזיק את מרכז ההגנה והוכיח שיש להפועל באר שבע את אחד הבלמים הטובים בישראל - הפועל ב"ש הרוויחה אותו בענק. 

בא לקרב (צילום: בן בודה)

וובה בראון - ציפיתם לראות אותו ככה? 

הוא לא שחקן נוצץ, לא 'כוכב' כדורגל שמדברים עליו בשוטף אבל הוא שחקן שעושה עבודה שחורה, הורס מהלכים במרכז המגרש והוא עושה את זה בצורה הכי טובה שאפשר. 

כמה מכם חשבו שההיעדרות של ג'ון אוגו תיהיה קריטית במשחק מול מכבי ת"א? בטוח שהרוב. וובה בראון העלים כמעט לחלוטין את העובדה שאוגו לא נמצא, הוא רץ ונלחם בשביל שניים, החזיק את האמצע, שבעצם היה המפתח במשחק הזה וגרם לג'ורדי קרויף להבין שב'טרנר' יש כוחות מיוחדים, גם לשחקנים. כבר ביום חמישי האחרון, במשחק מול סטיאווה בוקרשט ראינו את וובה מוזנק להרכב הקבוצה, הוא לקח את ההזדמנות בשתי ידיים והוכיח שגם לשחקן בקצה הספסל של הפועל באר שבע יש איכויות שכל קבוצה אחרת בישראל הייתה רוצה אצלה. וובה הוא הדוגמא הכי טובה לעומק של הפועל ב"ש, כל שחקן יכול להפוך משחקן ספסל לשחקן הרכב ולעשות את זה מבלי לפגוע ברמה של הקבוצה, ובמקרה של וובה בראון, לא רק שהוא לא פגע ביכולת, הוא שידרג אותה בכמה רמות והוא ראוי לכל מילה טובה - הפועל ב"ש הרוויחה אותו בענק 2. 

וובה בראון, לא היה בתכניות וכבר שני משחקים מראה נוכחות מרשימה (צילום: בן בודה)​​​​​​​

דן איינבינדר - זוכרים את הפרסומת של רשת מחסני תאורה, " אני רץ רץ רץ..."? אז דן איינבינדר עושה את זה בהפועל באר שבע מתחילת העונה, הוא פשוט לא נגמר. 

חילוץ כדור בהגנה, חלק פעיל מהתקפות המעבר, לחץ בחלק המגרש של מכבי תל אביב, שחקן דומיננטי בתרגילים של הפועל ב"ש במצבים נייחים, את כל זה עשה אתמול דן איינבינדר. לא משנה באיזו דקה, לא חשוב באיזה חלק של המגרש, דן איינבינדר נמצא שם. גם בדקות האחרונות הוא רץ כאילו רק נפתח המשחק והפועל ב"ש לא איבדה אף שחקן. דן הוא מסוג השחקנים שמעלים את הרמה, בנחישות, במחויבות ובלחימה, הוא מקרין את זה על שאר השחקנים ורואים את זה בכל דקה שלו על המגרש. 

מלבד השלושה, ראוי לציין כל שחקן ששיחק אתמול והיה חלק מההצגה באיצטדיון טרנר. ראינו אמש את אחד מהאירועים הכי חשובים שקרו כאן, הפועל ב"ש ניצחה את מכבי ת"א ב-10 שחקנים, כשהיא שולטת לכל אורך המשחק ומבהירה - היא כאן בכדי לשלוט. 

ועם הלחימה של ביטון, קורהוט, טאהא, וובה, ראדי, איינבינדר, פקהארט, שהר, מליקסון, טוני, אלו, אוחנה ואפילו גורש, היא עשתה את זה בגדול.

תגובות

End of content

No more pages to load