• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

[טור אישי] אין לנו זכות בכלל להתלונן

הפועל באר שבע אמנם פתחה את הליגה בצורה קצת צולעת, אבל הדרך עוד ארוכה ויש זמן לתקן. הבשורה המעודדת - הצוות המקצועי יודע בדיוק מה לא עובד

אני אולי לא מתמטיקאי או פיזיקאי, אבל דבר אחד אני יודע, קורה פה משהו לא טוב שחייב להיפסק. 

מוצ"ש, השעה 1:00 בלילה, חייזר מהעולם החיצון מחליט לנחות דווקא בבאר שבע, הוא נכנס לרשתות החברתיות של החבר'ה מהעיר ומגלה שסוף העולם קרב. הוא מתעניין ומתחיל לחקור ומגלה שעל פי התגובות של בני האנוש הפועל באר שבע עומדת לרדת ליגה והיא בדרך לפירוק. בודדים האנשים שעדיין לא התלוננו על המצב של הקבוצה, מספר המבקרים הולך וגדל והכוח שלהם מתעצם אחרי כל הפסד או תוצאת תיקו, עושה רושם שהם חיכו להזדמנות הזו, הרי לא פשוט בכלל לשמוח שנתיים ברציפות, ויש צורך "להתפרק" מעט מהדברים שלא יכלו לכתוב בשנתיים האחרונות. 

זה לא סוד שהפועל באר שבע פתחה את העונה בצליעה, האמינו לי, אין אחד שלא שם לב לעובדה הזו. אם אתם אוהדי הפועל באר שבע אתם בטח יודעים בדיוק מה הסיבה, גם לכם יש את הפרשנות והעצות שצריך לתת לברק בכר בכדי לחזור למסלול הניצחונות, אבל תקבלו קטע, אף אחד לא באמת שאל אתכם. 

תיהיו בטוחים שהצוות המקצועי בראשות ברק בכר, שהובילו את המועדון לכל כך הרבה רגעי אושר, יודעים בדיוק מה צריך לעשות בכדי להמשיך בהצלחה של הפועל באר שבע גם בעונה הזו. בכר עמד אמש לעיני המצלמות, ולא ברח מאחריות, הוא סיכם את המשחק בצורה הכי קרה ונקייה שיש, הבהיר שזו לא היכולת שהוא ציפה לראות מהשחקנים שלו ובאותה נשימה הזכיר את המטרה הבאה של הקבוצה שמחכה כבר ביום חמישי הקרוב בפלזן. אין מקום לעצור, לא להיכנס לדיכאון ובטח שלא להישאר מאחור, התקופה הזו של הפועל באר שבע היא עמוסה וקשה וטוב שיש מי שינהיג אותה בקור רוח. בדיוק כמו שהיה אחראי למהפך על אינטר במחצית אחת ולחגיגת האליפות בפניהם של אוהדי מכבי ת"א, ברק בכר יודע מה לא עובד ואני בטוח שגם את זה הוא יסדר. 

אם אתם אוהדי הפועל באר שבע אתם צריכים להיות ביציע, לדחוף את הקבוצה בשאגות עידוד, גם אם היא בפיגור של 6-0 מול הפועל רעננה המתרסקת, ששחקניה מתמסרים למסירת "אולה", לקול הקהל שעשה את כל הדרך מרעננה ל'טרנר' או יותר נכון, אבא של הבלם עידו לוי. 

צריך להבין את התפקיד הבסיסי והפשוט של אוהד והוא לעודד ולתמוך, כל השאר לא רצוי.

לא יעזור להיכנס בטוני וואקמה (ש"לא רוצה להיות פה", על-פי מיטב הפרשנים הבכירים שבקהל), במיגל ויטור שחסר, באנרגיות, בקילומטראז' שרצו השחקנים ובהדיפה של חיימוב, הרי בשביל זה יש תקשורת תל אביבית שחיכתה לרגע שבו יוכלו לסגור חשבונות, לא צריך להוסיף גם את אוהדי הפועל באר שבע למשוואה. לאוהד יש רק צד אחד והוא הצד של הפועל באר שבע וההצלחה שלה, נטו, בלי אינטרסים. 

אז לפני שאתם נכנסים לרשת וזורקים שם את כל הזבל שצברתם מהחג, תזכרו שיש כאן קבוצה ש-40 שנה לא עשתה כלום, שעכשיו נמצאת בשיא שלה ועושה נחת לאוהדים והיא צריכה אתכם איתה ולא נגדה. רגע לפני, תעצרו ותבינו שזה לא יעזור ו- אין לנו זכות בכלל להתלונן, הכל טפו חמסה וברוך השם - החיים שלנו תותים, אתם פשוט התרגלתם לקצפת.

תגובות

End of content

No more pages to load