• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ג'ון אוגו בקריאה מפתיעה לאוהדי הפועל באר שבע

הקשר הניגרי של הפועל באר שבע, נכנס לקבוצת ''אוהדי הפועל באר שבע'' בפייסבוק וכתב את שעל הליבו: "שמעתי שמעליבים פה שחקנים, זה כל כך לא הוגן"

ג'ון אוגו בטוח שהעונה הזאת שייכת להפועל באר שבע (צילום: בן בודה)

במהלך השנתיים האחרונות, הפועל באר שבע הספיקה להגיע להישגים ש-40 שנה אפילו לא היו חלק מהדמיון של האוהדים. מהקמת אצטדיון טרנר והניצחונות הבלתי פוסקים באווירה הביתית עד להישגים אירופיים ושתי אליפויות היסטוריות. את עונת 2017/18 האדומים מבירת הנגב התחילו ברגל שמאל: המטרה לעלות לליגת האלופות נכשלה על הקשקש (והקבוצה "רק" עלתה לשלב הבתים של הליגה האירופית), העונה הסדירה התחילה בתוצאת תיקו והפסד, מה שיצר רק סיר לחץ על האוהדים שפתחו את דעתם בפורומי האוהדים השונים.

מי שיצא להתקפה על הביקורות הרבות הוא קשרה של הפועל באר שבע, שחווה עם הקבוצה גם כישלונות וגם הצלחות. בפוסט שפרסם בקבוצת 'אוהדי הפועל באר שבע' תקף את האוהדים במטרה להרגיע את הרוחות: ''שמעתי שאתם מדברים פה יותר מדי. קודם כל אנחנו צריכים להעריך את המאמץ של כל שחקן בקבוצה. אנחנו קמים כל יום כדי להלחם בשביל המועדון הזה אבל פתאום, הרבה אוהדים כאן מעליבים את השחקנים". ג'ון המשיך: "זה כל כך לא הוגן. לפני 4 שנים הרבה מכם העליבו שחקנים. והיום, לפתע, כולכם הפכתם למאמנים. יש לנו מאמן גדול וצוות נפלא שהביא אותנו לרמה הגבוהה ביותר".

ג'ון אוגו, מהזרים הטובים ביותר שנחתו בישראל (צילום: בן בודה)​​​​​​​

אוגו הוסיף את הסיבה שהוא כתב את הדברים דווקא בקבוצה ולא בפייסבוק הפרטי שלו: "אני רק רציתי להצטרף לקבוצת האוהדים הזאת כדי להוציא מהבטן את דעתי. יאללה הפועל, השנה הזאת שלנו בע"ה''

תגובות

End of content

No more pages to load