• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קבוצת "המקסיקני" מב''ש תשתתף באליפות אירופה לכדורגל חובבני

כבוד גדול לבאר שבע: קבוצת המקסיקני הזוכה בשנים האחרונות כמעט בכל טורניר אפשרי בבירת הנגב, תייצג את המדינה יחד עם עוד 3 קבוצות מישראל בטורניר כדורגל חובבני EMF

תייצג את ישראל בכבוד, קבוצת המקסיקני

שמונים וארבע קבוצות ישתתפו באליפות אירופה בכדורגל חובבני לקבוצות, שתערך בין התאריכים 7-11.09 בסלובניה. הטורניר שמתקיים זו השנה השנייה ברציפות הוא למעשה אירוע השיא של ארגון EMF, ארגון הגג של הכדורגל החובבני באירופה.

מבין 84 הקבוצות המשתתפות, ניתן למצוא ארבע קבוצות שייצגו את ישראל, ביניהן נמצאת גם קבוצת המקסיקני מבאר שבע.

קבוצת המקסיקני מורכבת מ-12 שחקנים מגילאי 24 עד 36, שחקני הקבוצה נבחרו בקפידה והתחברו לאחר ששיחקו ביחד בטורנירים שונים.

גיא לאוטמן, שמשמש כמאמן/שחקן בקבוצה מספר על הרכב השחקנים: "התחברנו והתגבשנו לאחר שהכרנו בטורנירים של ''שושי'' בעומר. רובנו אנשים נשואים עם ילדים, שמפנים מהשעות בבית עם המשפחה, בכדי לעשות את מה שאנחנו אוהבים, לשחק כדורגל. לא פשוט להרכיב קבוצה מאנשים נשואים כי לא תמיד זה מסתדר לכולם, אבל מצאנו את ההרכב שלנו בסופו של דבר".

הקבוצה של גיא לאוטמן אינה מתוקצבת על-ידי גוף רשמי בארץ והיא ממומנת ע"י ספונסרים, שהם בעלי עסקים מקומיים בבאר שבע: "חשוב להבין שענף הכדורגל החובבני לא ממש מפותח בישראל, הוא מתקדם ומתפתח משנה לשנה אבל אין משהו מסודר שעוזר לקבוצות מבחינה כספית, לכן חשוב לי לפרגן לעסקים בעיר שלקחו אותנו תחת חסותם ועוזרים לנו מהבחינה הזו – למקסיקני, web מדיה, ספוסו, אלוף הספורט, גידי'ס,  special edition ו-100%ריקמה שמלווים אותנו ותומכים".

לאחר הזכיה בטורניר 'וסרמיליה'
ההירתמות של אנשי העסקים והרצינות של שחקני הקבוצה הפכה את המקסיקני לקבוצה חמה בענף הכדורגל החובבני ולאחת מהבולטות בארץ, זאת לאחר שזכתה במספר טורנירים מקומיים באזור הדרום וטורנירים ארציים שאורגנו על-ידי "מדינת הכדורגל", המאגדת את הטורנירים הגדולים של הכדורגל החובבני בישראל. 'המקסיקני' תהיה הנציגה היחידה של אזור הדרום באליפות אירופה בסלובניה, וגיא לאוטמן מרגיש גאה: "אין ספק שזה כבוד גדול לייצג את אזור הדרום, ובכלל את מדינת ישראל באליפות מכובדת במפעל אירופאי".

מבחינת המטרות של הקבוצה בטורניר הקרוב, לאוטמן בטוח בחברים שלו: "אנחנו מגיעים בכדי ללכת עד הסוף ולזכות בטורניר. אנחנו נעשה את זה".

הכירו את השחקנים:


1. גיא לאוטמן: בעלים/מאמן/שחקן בן 35 נשוי פלוס 2, בוגר מחלקת הנוער של הפועל ב"ש. כיום, בעלים של כמה סניפי "המקסיקני".

2. ארז אוחיון: שחקן, בן 30 נשוי פלוס 1, כיום משחק בבית"ר באר שבע, בעבר שחקן בנבחרת הלאומית של משטרת ישראל. עוסק בתחום הביטחוני.

3. מני אגאי: שחקן, בן 36 נשוי פלוס 3, בוגר מחלקת הנוער של הפועל ב"ש וכיום משחק בהפועל ירוחם. עובד בבזק.

4. אלעד שוורץ: ע.מאמן/שחקן, בן 35 נשוי, בוגר מחלקת הנוער של הפועל ב"ש, בבוגרים שיחק באופקים, דימונה וערד. כיום מהנדס תעשייה וניהול בחברת "רותם אמפרט" ומאמן ביה"ס לכדורגל באקדמיה לכדורגל בנגב.

5. ישראל אוחיון: שחקן, בן 33 נשוי פלוס 3, איש קבע בחיל האוויר ושחקן נבחרת חיל האוויר בקטרגל.

6. שי לוק: שחקן, בן 27, בעבר קפטן נוער "השלושה" ב"ש, שחקן בוגרים בהפועל ב"ש. כיום הנדסאי כימיה ועובד במשרד ראש הממשלה.

7. אוראל אוזן: שחקן, הן 26, בוגר מחלקות הנוער של בית"ר באר שבע ובשנים האחרונות שיחק באליצור יהודה. כיום שחקן פעיל בקטרגל אולמות ועוסק במשרד ראש הממשלה.

8. נועם פרץ: שחקן, בן 29 נשוי פלוס 2, בוגר מחלקת הנוער של הפועל ב"ש, שיחק בבוגרים בערד ובית"ר באר שבע. כיום סגן מ.משמרת בטבע טק.

מנצחים גם את טורניר העסקים המקומי

9. אלעד טובול: שחקן, בן 37, נשוי פלוס 2, גדל והתחנך במחלקות הנוער והבוגרים של הפועל ב"ש. כיום עובד במפעלי ים המלח, משחק בהפועל דימונה.

10. אביעד דהן: שחקן, בן 30, איש קבע בחיל האוויר. קפטן נבחרת חיל האוויר בקטרגל.

11. אדם בוכריס: שחקן, בן 27 נשוי, משחק בשנים האחרונות בנתיבות, מרחבים, מכבי ב"ש וכיום משחק בבית"ר באר שבע.

12. ניקיטה דודין: שוער, בן 24 בוגר מחלקות הנוער של בית"ר באר שבע ולאחר מכן בקבוצה הבוגרת. כיום עובד בתחום המסעדנות באילת.

​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load