• 12 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מתחם כדורגל רחוב בביג ב''ש, ההשתתפות חינם, לא תלכו?

חברת הלבשת הספורט אדידס העולמית מקייממת בימים אלה בבאר שבע את תחרות ה'פאנה', פרויקט שיתקיים במספר מוקדים ברחבי אירופה, לרגל השקת נעל הכדורגל החדשה של החברה

מי יהיה המלך הגדול של טורניר? (צילום פייסבוק The base)

פעילויות הספורט בעיר באר שבע הולכות ומתרבות, ועכשיו גם חברת אדידס, ענקית הספורט העולמית נכנסת לתמונה ומקיימת במהלך השבוע את 'כלובי' המשחק לכדורגל רחוב, במסגרת הפעילות Nemeziz battle של חברה.

במסגרת הפעילות, שמטרתה להשיק את נעל הכדורגל החדשה של החברה, הוצבו במתחם BIG בבאר שבע שני כלובי 'פאנה' (כלובים המיועדים למשחקי כדורגל) ובהם יתחרו ילדי האיזור במשחקי אחד על אחד, במתכונת המנצח ממשיך. משך כל סבב יהיה  3 דקות ובמידה והכדור יעבור בין הרגליים של השחקן היריב המשחק יוכרע. התחרויות ישאו פרסים ובראשם – כרטיס למשחק הפועל באר שבע נגד מאריבור במוקדמות ליגת האלופות, נעלי Nemeziz מקצועיות ועוד...

ככה זה היה נראה במתחם של אדידס בתל אביב (צילום פייסבוק The base)

במהלך הפעילות יוכלו המשתתפים להתרענן באזורים המיועדים לכך, ליהנות מ-DJ  שילווה את האירועים ולחוות את משחק הרחוב שמטריף את עולם הכדורגל. באירוע ייקחו חלק Freestylers מתחום כדורגל הרחוב, שחקני הפועל באר שבע וכוכבים נוספים.

הפעילות מתקיימת בימים ראשון – שלישי 13-15/08/17 | 17:00-23:00 במרכז BIG.

ההרשמה לפעילות תתבצע במקום, כשהשתתפות היא בחינם ופתוחה לילדים ונערים בגילאי 8-18.

זו אינה הפעם הראשונה שאדידס מקיימת את פעילות כדורגל הרחוב בארץ, בקיץ שעבר הפעילות נערכה בת"א, בהשתתפות שחקנים מליגת העל, והשנה כאמור היא מדרימה לבאר שבע. אז אתם חושבים שאתם מתאימים? זה הזמן שלכם לנסות.

ככה זה היה בתל אביב בזמן היורו


תגובות

End of content

No more pages to load