• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יש שידור ישיר בטלוויזיה: לודוגורץ רזגראד – הפועל באר שבע ב-21:25

ראש עיריית באר שבע ושרת הספורט והתרבות פעלו מול גורמים שונים, חברת "צ׳רלטון" רכשה את זכויות השידור להערב והמשחק ישודר בערוץ ספורט 5 בשידור פתוח לכולם מבולגריה ללא תשלום נוסף

ישודר הערב (צילום: בן בודה)

"אוהדי הפועל באר שבע היקרים", כמו שקורא להם ראש העירייה רוביק דנילוביץ', יזכו ככל הנראה לצפות הערב במשחקה של קבוצתם האהובה בבולגריה, בגומלין של סיבוב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות האירופית בכדורגל.

הדבר הסתייע הודות להתערבותו הנמרצת של ראש העירייה, שלאחר שפנה אתמול לשרת הספורט והתרבות מירי רגב, פעל בעצמו היום לגייס אנשי עסקים מקומיים, כדי שיחד עם חברת "צ׳רלטון" ירכשו את זכויות השידור להערב ושהמשחק מבולגריה ישודר בערוץ ספורט 5 בשידור פתוח לכולם, ללא תשלום נוסף! השידור יחל ב-21:25, המשחק עצמו בין אלופת בולגריה לאלופת ישראל יחל חמש דקות אחר כך, ב-21:30.

גם לשרה רגב הייתה השפעה בעניין בפנייתה לגורמים הרלוונטיים, בעקבות פניות רבות מצדם של אוהדי הפועל באר שבע ללשכתה. על אף הימצאותה בחופשה פרטית, החליטה שרת הספורט לפעול. היא שוחחה החל מאתמול עם גורמים שונים במטרה שאלה ירכשו את זכויות השידור ויעבירו בשידור חי את משחקה של באר שבע מבולגריה. מאחר וזכויות השידור במשחקים אלה שייכות לקבוצה המארחת, קיוו בבאר שבע כי מי מערוצי הספורט הישראלים ירכשו את זכויות השידור, אך הדבר לא קרה.

כפי שסייעה בשידור משחקה של בית"ר ירושלים לפני שבועיים, לאחר שפנתה אז לבעליה של חברת "צ'רלטון" וזה נעתר לבקשתה, בחרה השרה רגב לפעול גם לטובתם של אוהדי האלופה מבאר שבע. נכון לשעה זו, שש בערב, נראה כי רכישת זכויות השידור נמצאת בשלביה האחרונים.

השרה רגב אמרה לפני שעה קלה: "קיימת חשיבות רבה בשידור משחקים של קבוצות ישראליות, בייחוד כשהן מייצגות את מדינת ישראל במפעלים האירופים. להפועל באר שבע יש קהל רב שצמא ומייחל לראות את קבוצתם עושה היסטוריה ומעפילה לראשונה בתולדות המועדון לליגת האלופות. היא רחוקה רק שלושה משחקים מהשגת המטרה והמשחק החשוב הזה, צריך וראוי שישודר. אני שמחה שהגורמים הרלוונטיים אליהם פניתי, נעתרו לבקשתי לשדר את המשחק. כך מייצרים חוויית צפייה ספורטיבית בכל בית במדינת ישראל".

יש לציין, כי רק כ-400 אוהדי באר שבע מלווים את הקבוצה לעיירה רזגראד, פשוט מכיוון שזו ההקצאה שקיבלה הקבוצה, היות והאיצטדיון המקומי קטן, בן 8,000 מקומות בלבד, כאשר אופ"א אישרה מכירת כ-5,000 כרטיסים בלבד, בשל שיפוצים במקום. לפיכך, החלק הארי של הקהל נשאר בבית, בידיעה ברורה שיוכל לעקוב אחר המשחק באמצעות הטלוויזיה, כאשר אף אחד כלל לא העלה על דעתו שמשחק של אלופת המדינה במסגרת בינלאומית רשמית וכל כך מחייבת לא ישודר בשנת 2017...

במישור המקצועי, הקבוצה ערכה אמש את האימון המסכם שלה ב"לודוגורץ ארנה סטאדיום" לאחר צום תשעה באב, כך שהשחקנים שומרי המסורת יכלו ליטול חלק באימון ולהשלים את ההכנות למשחק.

עדיין קשה לדעת באיזה מערך ובאיזה הרכב יבחר המאמן ברק בכר, שנוהג להפתיע את יריבותיו מבחינה טקטית, כפי שעשה במשחק החוץ הקודם, בבודפשט הונגריה, עת הקפיץ לדשא את מיכאל אוחנה על חשבונו של מהראן ראדי.

על פי ההתנהלות במשחק גביע הטוטו במוצאי שבת מול אשקלון בטרנר (ניצחון 0-3), כולל החילופים והשינויים שערך המאמן במחצית השנייה, שלוש אפשרויות עומדות לפנינו: 1) שלושה בלמים וחמישה שחקני הגנה. 2) ארבעה שחקני קישור ורק שני שחקני התקפה. 3) המערך הרגיל 3-3-4 בהרכב שניצח 0-2 את לודוגורץ בטרנר ביום רביעי שעבר.

לרשותו של בכר יעמדו כל השחקנים מהשבוע שעבר, כולל הקפטן המחליף מאור מליקסון, שהחלים מהמכה היבשה שספג בקרסול במשחק הראשון מול הבולגרים. זאת ועוד, בכר יזכה לחיזוק בסגל בדמותו של החלוץ הצ'כי התמיר, תומאש פקהארט, שהשכיל לבשל שער בנגיחה בדקות המעטות בהן שולב מול אשקלון בגביע הטוטו.

מה יבחר בכר? האם לשחק הגנתי, כי אם לא סופגים או אפילו חוטפים גול אחד עולים לפליי אוף, לפני שלב הבתים החלומי או לנסות להכניס שער אחד ואז לגרום לאלופה הבולגרית לרדוף אחרי כיבוש ארבעה שערים?! בהפסד 1-3 באר שבע תמשיך הלאה בזכות שער חוץ, לודוגורץ תרד לפליי אוף של הליגה האירופית.

מאור מליקסון. האם נראה אותו חוגג הערב עלייה לפליי אוף? (צילום: שי מוגילבסקי)​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load