• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דנילוביץ בפנייה למירי רגב: 'אבקש את התערבותך בשידור משחקה של ב"ש'

ראש עיריית באר שבע פנה לשרת הספורט בבקשה להתערב בהליך רכישת הזכויות לשידור משחקה של הפועל באר שבע מחר בערב, במסגרת ליגת האלופות: "לא זכור לי שזה קרה בעבר"

הסאגה סביב שידור המשחק של הפועל באר שבע מול אלופת בולגריה, לודוגורץ ראזגרד, עדיין נמשכת. נכון לרגע זה טרם נרכשו זכויות השידור ע"י אף אחד מערוצי הטלוויזיה המקומית, ומשחקה של אלופת ישראל במפעל האירופי היוקרתי ביותר לא ישודר. 

האם נראה את הקבוצה בצורה ראויה? (צילום: בן בודה)​​​​​​​

בשעות האחרונות ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ' נכנס לתמונה ופנה לשרת הספורט, מירי רגב, בבקשה כי תתערב בנושא שידור משחקה של הפועל באר שבע במוקדמות ליגת האלופות, ברביעי הקרוב: ״באופן מפתיע, אף אחד מערוצי הספורט (נכון לעכשיו) לא מתכוון לשדר מחר את המשחק של הפועל באר שבע, במוקדמות ליגת האלופות. ככל הנראה, יזם פרטי רכש את הזיכיון והוא מנסה להרוויח כמה שיותר כסף, עבור זכויות השידור. לא ייתכן שאוהדי הפועל באר שבע (בכל הארץ) לא יזכו לצפות במשחק החשוב, שראוי שישודר בערוץ ציבורי פתוח. לא זכור לי שזה קרה בעבר, כאשר קבוצות אחרות היו אלופות המדינה (תמיד נמצאה הדרך לשדר). אבקש את התערבותך והשפעתך, לטובת אוהדי הכדורגל בדרום ובארץ כולה״.

תגובות

End of content

No more pages to load