• 07 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

"יימצא הפיתרון לשידור המשחק של הפועל ב"ש"

שידור המשחק הקרוב של הפועל ב''ש מוטל בספק. טרם נרכשו זכויות השידור של משחק מוקדמות ליגת האלופות, אך גורם שמעורב בתהליכים מרגיע: ''המשחק ישודר''

דן איינבינדר עצבני כמו רוב אוהדי הפועל ב"ש

הפועל באר שבע תפגוש ביום רביעי הקרוב את אלופת בולגריה, לודוגורץ ראזגרד למשחק הגומלין במסגרת הסיבוב השני של ליגת האלופות. הבחורים של ברק בכר יגיעו עם יתרון של 2:0 מהמשחק הראשון ב'טרנר' כשהמטרה היא להעפיל לשלב הפלייאוף, צעד אחד לפני שלב הבתים של ליגת האלופות. העפלה לשלב הפלייאוף תבטיח את מקומה של הפועל ב"ש בשלב הבתים של הליגה האירופית. 

נפסיד הופעה של טוני וואקמה? (צילום: בן בודה)

הדבר העיקרי שמעסיק את אוהדי הפועל באר שבע בימים אלה הוא שידור המשחק, כשעד לרגע זה טרם נרכשו זכויות השידור מהזכיין הבולגרי. בצ'רלטון, מפעילת ערוצי ספורט 1-4, הייתה כוונה לרכוש את הזכויות, אך לטענת גורם בכיר שמעורב בהליכי הזכיינות: "התנגדות של הרגולטור והדרישה שהמשחק ישודר בערוץ פתוח, פוגעים במגעים לשידור המשחק". 

כ-300 אוהדים בלבד ילוו את הפועל באר שבע לבולגריה. עשרות אלפי האוהדים שנשארו בארץ ובוודאי רוצים לצפות בחבורה האדומה, ייאלצו להמתין מעט עד לרכישת הזכויות. אותם גורמים, מאמינים שהמשחק ישודר בסופו של דבר, ומבטיחים: "יימצא הפיתרון לשידור המשחק בערוץ פתוח. המשחק ישודר וכולכם תוכלו ליהנות מנציגת ישראל בליגת האלופות". 

תגובות

End of content

No more pages to load