• 05 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

החלוץ תומאש פקהארט חתם: כל מה שרציתם לדעת

החלוץ הצ'כי ששיחק בעונה החולפת בא.א.ק אתונה ושיחק גם בבונדסליגה הגרמנית, מצטרף למועדון הדרומי וירוויח כ-450 אלף יורו לעונה

פקהארט מוצג רשמית. צילום: הפועל באר שבע

הפועל באר שבע מצאה את מה שהיא חיפשה. מתום העונה שעברה ועם השחרור של לוסיו מריאנו והפציעות של שהר וברדה, הגעת חלוץ חדש להפועל באר שבע הייתה רק שאלה של זמן. 

הצוות המקצועי מחפש כבר תקופה ארוכה חלוץ 9 אמיתי, גולר, גבוה ועם רזומה שיתאים לקבוצה שרוצה להגיע לשלב הבתים של ליגת האלופות. 

הבוקר הפועל באר שבע התחזקה בדיוק בשחקן שהיא חיפשה, תוצאש פקהארט הצ'כי שהגיע בהמלצת אלמוג כהן, חברו של פקהארט, ששיחק עימו בבונדסליגה במדי נירנברג ואינגולשטאט. 

החלוץ בן ה-28 מתנשא לגובה של 1.95 מטר, הוא פיזי מאוד, בעל משחק ראש נהדר והתמצאות ברחבה, בדיוק מה שהיה חסר לברק בכר בכדי להשלים את הפאזל. 

פקהארט החל את דרכו במחלקת הנוער של טוטנהאם האנגלית לשם הגיע בגיל 17, ממנה הושאל לסאות'המפטון ששיחקה בליגת המשנה באותה תקופה. הוא שיחק במדי קבוצת ה-U18 שלה וממנה הושאל לסאות’המפטון, בה שיחק בליגת המשנה. מאוחר יותר הוא שיחק בסלביה פראג ובביאבלונץ מהליגה הבכירה בצ'כיה. 

 מהקדנציה השנייה שלו בפראג, הוא נמכר לנירנברג הגרמנית בעבור 2 מיליון יורו, שם שיחק לצד אלמוג כהן ואחרי שתי עונות וחצי הוא עבר לאינגולשטאט וגם שם נפגש עם הישראלי.

אלמוג כהן ששיתף פעולה עם הצ'כי והיה עימו בקשר ישיר בזמן ההצעה מהפועל באר שבע, המליץ לשני הצדדים על השידוך. מצד אחד הוא העביר לפקהארט את המסר על כך שהפועל באר שבע קבוצה ישראלית בכירה והיא מקום טוב לצמיחה מחודשת. ומנגד, המליץ להפועל באר שבע להתחזק דווקא בפקרהאט שישדרג את חוד ההתקפה של הקבוצה ויהיה האיש המתאים לדרישות של ברק בכר.  

לאחר מספר עונות שבהן התפוקה של הצ'כי לא הייתה ממש מרשימה, הוא פרח מחדש בעונה החולפת כששיחק במדי א.א.ק אתונה וכבש 9 שערים עבור המועדון היווני. 

תגובות

End of content

No more pages to load