• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לא יאומן כי יסופר: שרון דרוקר חתם בהפועל עומר!

תושבים מהיישוב נרתמו לסייע במימון החוזה למאמן הכדורסל הבכיר, שישמש המנהל המקצועי של מחלקת הנוער. דרוקר: "עומר תוכל להפוך תוך שנתיים-שלוש לפנינה של הדרום". גם לבאר שבע מנהל מקצועי חדש

שרון דרוקר עם מאמני עומר ומנהל מחלקת הספורט עמי זפרני. "באתי לנסות ללמד" (צילום: באדיבות הפועל עומר)

בלעדי לברנז'ה: מאמן הכדורסל הבכיר שרון דרוקר (49), חתם אתמול בצהריים על חוזה לעונה אחת עם הפועל עומר וישמש המנהל המקצועי של מחלקת הנוער בעונה הקרובה. דרוקר, שזכה בגביע אירופה עם הפועל ירושלים, היה עוזר מאמן מכבי תל אביב ובשנה שעברה אימן את מכבי ראשון לציון, שזכתה בתום העונה באליפות המדינה, היה מועמד בתחילת העונה שעברה לאמן את הפועל באר שבע בליגה הלאומית, אך המו"מ עם כפיר ארזי לא הבשיל.

דרוקר התחבר לעומר בתחילת השנה ליום אימון במחלקה הצעירה ומאז היה שותף לשני מחנות כדורסל בחנוכה ובפסח. בחודשיים האחרונים הבשילו התנאים לבואו של דרוקר לעומר ואתמול בצהריים (יום שני) התאספו מאמני האגודה, אנשי ההנהלה ודרוקר וניהלו ישיבת עבודה ראשונה, מיד לאחר מעמד החתימה החגיגי.

שרון דרוקר: "בשבילי זה תענוג להצטרף למשפחה של הפועל עומר בכדורסל. כבר מזה שנה מצאתי פה אנשים עם הרבה מוטיבציה ואמביציה, שרוצים להשקיע ולפתח את הנוער ביישוב. אני אשמח לתת מהידע שלי, מהניסיון שלי, למאמנים ולשחקנים הצעירים, כדי שנוכל להפוך תוך שנתיים-שלוש לפנינה של הדרום.

"אאמן קבוצת מצויינות, אבל בעיניי אתגר חשוב זה לתת לשחקנים שלא נחשבים להכי טובים את ההכוונה והתמיכה, כדי להשתייך לקבוצת ספורט. זה אתגר גדול לנסות לפתח, לנסות ללמד ולבנות. אני מקווה שאוכל לתת לשחקנים הצעירים את הערכים והדוגמה".

שרון דרוקר בישיבת עבודה ראשונה בעומר.

יו"ר הפועל עומר, עידן וולפסון: "הספורט הוא נדבך מאוד מאוד משמעותי לתהליך החינוך וההתפתחות של הילדים והנוער, וככזה אגודת הספורט הפועל עומר פועלת לחיזוק הנדבך המקצועי במגוון ענפים. הכדורסל הוא ענף מוביל באגודה, עם עשר קבוצות תחרותיות, בנים ובנות, במגוון גילאים. החלטנו לחזק אותו משמעותית ע"י ניהול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ולשמחתנו שרון דרוקר נרתם למשימה וביחד איתו נצעיד את הפועל עומר קדימה. להבאתו של שרון דרוקר נרתמו לא מעט תושבים מהיישוב שהספורט בכלל והכדורסל בפרט חשובים להם ובין היתר סייעו במימון החוזה.

שרון דרוקר חותם על חוזה בעומר. יהיו עוד החתמות נוצצות? (צילום: באדיבות הפועל עומר)

"אני רוצה לציין, שהכדורסל הוא רק הסנונית הראשונה. באותו רציונאל נמשיך ונחזק גם את התשתיות של ענפי הספורט האחרים בעומר כדי לתת מענה יותר איכותי לילדים שלנו. יש תוכנית עבודה תלת שנתית שהיעדים שלה הם להגדיל את מספר הפעילים בספורט ובמחול, לחזק את ההיבט התחרותי והמצויינות והדבר השלישי זה להוות מרכז לקהילה, בכפוף לכללי המינהל התקין".

עוד לפני ההחתמה היוקרתית של דרוקר, סגרו בעומר מחנה קיץ באולם הפיס לשחקנים הצעירים עם פתיחת החופש הגדול, בהשתתפות אורחים מהשורה הראשונה בכדורסל הישראלי כמו שחקן הפועל חולון טוני יאנגר, מאמן הפועל כפר סבא מהליגה הלאומית ברק דמיציאן ועוד ועוד.

גזבר הפועל עומר, איילון קייט: "לראשונה ייערך בעומר מחנה קיץ מקצועי בתחומי הכדורסל, הכדורגל וההיפ-הופ. בכדורסל ובכדורגל יתארחו אורחים מקצועיים שישפרו את מיומנויות היסוד של הילדים ויקנו להם ערכים. הפועל עומר מציבה לילדים סטנדרט גבוה וכך ניתן להם את המירב והמיטב".

גם בהפועל באר שבע בכדורסל משקיעים בנוער ובילדים, במטרה ליצור תשתית מקומית לשנים הבאות בליגות הגבוהות. עמית רשף (33), מונה לתפקיד המנהל המקצועי של מחלקת הנוער של הפועל באר שבע/בני שמעון ובית הספר לכדורסל אותו מפעילה חברת 'כיוונים' בשיתוף המועדון.

רשף מגיע לבירת הנגב ממועדון הכדורסל הפועל לב השרון, שם השאיר חותם רב לאחר ששימש בשנים האחרונות כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער ובית הספר לכדורסל ובמקביל אימן את קבוצת הבוגרים בליגה הארצית וקבוצות הנוער והילדים בליגה הלאומית. בעבר שימש עוזרו של יניב בורגר, מאמן הבוגרים.

אנטוני פישר סיכם לעונה נוספת בבאר שבע. ​​​​​​​

ובקבוצה הבוגרת, מהליגה הלאומית, סיכמו עם הרכז המתאזרח אנטוני פישר (31, 1.91) לעונה נוספת. בעונה האחרונה קלע פישר 12 נקודות ומסר 4.3 אסיסטים ב-30 דקות למשחק בממוצע.

בעברו שיחק פישר בליגה הלאומית כזר במדי הוד השרון, אליצור רמלה והפועל עפולה ואחרי קבלת האזרחות הישראלית שיחק בעירוני נהריה מליגת העל.

"אנו שמחים על הישארותו של פישר איתנו לעונה נוספת. מלבד היותו שחקן מצויין, מדובר באדם מיוחד שהוא ומשפחתו התחברו לעיר ולמטרה של הקבוצה, עלייה לליגת העל. אנחנו מאחלים לאנטוני הצלחה העונה ועמידה במטרות הקבוצתיות", מסר מנכ"ל המועדון, תומר ירון.

תגובות

End of content

No more pages to load