• 27 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כ-400 אוהדים השתתפו בטורניר לזכר חיים לוי ולופא קדוש ז"ל

הטורניר שנערך בסוף השבוע האחרון משך אליו מאות אוהדים שהגיעו לכבד את המעמד, גם שחקני הפועל באר שבע לקחו חלק.

מארגני הטורניר בתמונה קבוצתית, צילום: יח"צ.

הפועל באר שבע חזרה לאימונים בשבוע שעבר והחלה להתכונן לעונת המשחקים 2017-18. למרות הלו"ז הצפוף של שחקני האלופה, דור אלו, אורן ביטון ומיכאל אוחנה בחיזוק מנהל הקבוצה, אביתר אילוז, הארבעה מצאו את הזמן והתייצבו בטורניר האוהדים לזכרם של חיים לוי ולופא קדוש ז"ל, שנערך במתחם הגולטיים בעיר, בהפקת עמותת וסרמיליה, זו השנה הרביעית ברציפות. האירוע התקיים אודות לנותני החסות, מלחימים בדרום ואוניקס. 

כמידיי שנה, גם הפעם הטורניר נערך בהשתתפות 16 קבוצות אוהדים עם למעלה מ-150 שחקנים ועוד מאות אוהדים שהגיעו לכבד את המעמד. 

לופא קדוש ז"ל אימן בעבר את הפועל באר שבע והיה לאחד מהמאמנים האהובים ביותר בקרב הקהל. חיים לוי ז"ל היה אוהד הקבוצה, ממקימי הגוש המעודד בשער 5 באיצטדיון וסרמיל ומי שלימד והשריש את תרבות העידוד בקרב אוהדי הפועל באר שבע. לוי נפטר לאחר מאבק במחלה קשה וחבריו ליציע זוכרים אותו עד היום. רן לוי, אחיו של חיים לוי ז"ל אמר בפתח הטורניר: "האירוע הזה כל כך מרגש וזה מדהים לראות איך בכל שנה האוהדים זוכרים את חיים ומגיעים לפה. אנחנו רואים כאן פרצופים מוכרים וגם כאלה חדשים שמצטרפים וזה פשוט לא מובן מאליו. תודה לכל מי שהגיע".

​​​​​​​

מי שצפה מהצד היה שחקן העבר של המועדון ומי שזכה להניף צלחת בדור הקודם, מאיר ברד שהגיע לצפות בבנו, הדר ברד, שזכה בטורניר יחד עם חבריו לקבוצות "המקסיקני" לאחר שגברו על קבוצת צ'מפיונס במשחק הגמר. 

תגובות

End of content

No more pages to load