• 03 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הפועל ב"ש לא תחכה לאצילי, אינברום על הכוונת

קשר גראנדה שקיבל הבטחה לשכר הגבוה ביותר במועדון, משהה את החלטתו ומחוזר ע"י מכבי ת"א. בהנהלת הפועל באר שבע לא מתכוונים לחכות וכבר יפנו לקשר מ.ס. אשדוד

אינברום במדי אשדוד. צילום: מתוך פייסבוק.

בהפועל באר שבע ממשיכים בבניית הסגל לעונה הבאה. בגלל קוצר הזמן, הנהלת המועדון החליטה שלא לחכות לעומר אצילי ולפנות לאור אינברום, קשרה הצעיר של מ.ס אשדוד.

כזכור, אצילי היה היעד הגדול של המועדון ובהנהלה כבר הסכימו לשלם לשחקן את השכר הגבוה ביותר בכדי שייכנס לנעליו של מאור בוזגלו, אך הסחבת בעניינו והעובדה שעדיין לא החזיר תשובה וכבר נפגש עם הנהלת מכבי ת"א, מרחיקה אותו מהמועדון. 

בהנהלת הפועל באר שבע כבר סימנו את היעד הבא שמתאים למשבצת הפנויה באגף והם צפויים לפנות לקשרה הצעיר של מ.ס. אשדוד, אור אינברום. 

אינברום (21) נחשב לשחקן חם עם עתיד מבטיח בישראל. בעונה שעברה הוא היה מלך השערים של אשדוד בליגה הלאומית, והעונה הוא היה משחקני המפתח של המועדון מעיר הנמל. אינברום נרשם בפנקס של ברק בכר בעיקר בזכות ההופעות המצוינות שלו במשחקים מול הפועל באר שבע, והוא זכה למעקב צמוד כבר לאחר המפגש הראשון בין המועדונים. 

בדומה לאצילי, גם החלוץ הארגנטינאי, כריסטיאן מננדס ככל הנראה לא יגיע לנגב. על פי סוכנו של החלוץ, מננדס מעדיף למצות את האופציות בליגה המקסיקנית. כזכור, בהפועל באר שבע הסכימו לחכות לחלוץ עד לסוף חודש יוני והעמידו לרשותו שכר מכובד שקירב אותו למועדון, אך גם זה לא הספיק בכדי להנחיתו בישראל. בתוך כך, נמשכים החיפושים אחר שחקן זר לעמדת החלוץ. 

שחקן נוסף שלא יהיה בהפועל באר שבע בעונה הבאה הוא הקשר הרומני, אובידיו הובאן. הובאן סיים את חוזהו במועדון ולאחר שלוש עונות באדום הוא צפוי לחזור לשחק במולדתו. הובאן קיבל בימים האחרונים מסרים מהמועדון על כך שיש כוונה להציע לו חוזה לעונה הבאה בשכר מופחת והוא התבקש להמתין. הובאן, שכבר ממתין מספר שבועות החליט שהוא לא יכול לחכות יותר וצפוי לחזור לשחק באחת מקבוצות הצמרת ברומניה. 
 
בנושא אחר, הפועל באר שבע חתמה הבוקר הסכם חסות עם קבוצת התיירות דיזנהאוז ביטיסי, שתהיה המטיסה הרשמית של אלופת המדינה. 

דיזנהאוז תטפל בכל הקשור לפעילות הנסיעות של הקבוצה, לרבות המשחקים באירופה, נסיעות השחקנים לנבחרותיהם ולחופשות במהלך העונה.
 
עם החתימה על ההסכם החדש, נשיאת המועדון, אלונה ברקת מסרה:
״אני שמחה על שיתוף הפעולה עם דיזנהאוז ביטיסי, שמצטרפת לשורת השותפים ונותני החסות של הפועל "תדיראן" ב״ש, שורה שהולכת וצומחת. אני בטוחה ששני הצדדים יהנו משיתוף פעולה זה״.
 
עפר חודורוב, בעלי ומנכ"ל דיזנהאוז ביטיסי:
"אנו שמחים ומעריכים את האמון שקבלנו מהפועל ״תדיראן״ באר שבע.
דיזנהאוז פעילה מאוד בתחום הספורט בישראל. עידוד וקידום הספורט בישראל הינו חלק מחזון החברה.
אלונה ברקת הובילה  את הפועל ב”ש להישגים תוך ניהול מקצועי ואיכותי, המהווה מודל בספורט הישראלי.
אנו שמחים להביא את ניסיוננו בתחום הנסיעות לטובת שותפות זו, ויחד עם הפועל באר שבע להגיע להישגים בארץ ובחו”ל״.


תגובות

End of content

No more pages to load