• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יש אליפות להפועל עומר

קבוצת קט סל ב' מעומר, ילדים כיתה ה', ניצחה בגדול את רמת נגב וגזרה רשתות. המאמן, זיו הייניק: "הילדים הוכיחו שיש עתיד בעומר"

קבוצת קט סל ב' של הפועל עומר. 20 נקודות הפרש במשחק המכריע (צילום: באדיבות המועדון)

מחזור אחד לסיום העונה, זכו שחקני הקט סל ב' של הפועל עומר באליפות המחוז הדרומי, לאחר שניצחו בבית במשחק צמרת את הפועל רמת נגב 29-49. ההפרש במהלך המשחק הגיע כבר ל-30 נקודות, ילדי עומר מחקו הפסד של 15 נקודות מהסיבוב הראשון ומיד עם שריקת הסיום התפנו לגזור את הרשתות של הסלים כמנהג אלופים.

שחקן הפועל עומר גוזר רשת. מנהג של אלופים (צילום: באדיבות המועדון)

מאמן הקבוצה, זיו הייניק: "כיף גדול לראות את הילדים זוכים באליפות. הם עבדו קשה כל העונה, התקדמו בכל הפרמטרים והוכיחו שיש עתיד בעומר. תהליך ההתקדמות לווה במחנות אימונים שעשינו בחנוכה ובפסח שבהם הילדים השקיעו והשיגו את המטרה".

אמנם במשחק הליגה האחרון הפסידו צעירי עומר להפועל באר שבע, אך זה לא גרע מההישג שלהם בעונת הכדורסל 2016/17. הייניק: "אני שמח על ההישג, אבל אני עוד יותר שמח מהדרך. לקחת אליפות עם ילדים בכיתה ה' זה משהו מיוחד. אתה מקבל שחקנים מתלמדים, מתחיל לעצב אותם ורואה איך הם משתפרים מאימון לאימון וממשחק למשחק, כשהשיא הגיע נגד רמת נגב. אני מקווה שנמשיך למנף את הענף גם בשנים הבאות ונוכיח שהכדורסל בעומר ממשיך להיות חזק על המפה באזור".

זיו הייניק גוזר רשת. ​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load