• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מחירי המנויים לעונה הבאה עלו. המועדון: "מחיר נוח לכל הדעות"

הפועל באר שבע פירסמה את מחירי המנויים שעלו בכ-30 אחוז בממוצע לעונה הבאה, כשהבשורה היא שלא יהיו מנויי ילד/חייל/אישה/סטודנט וכולם יצטרכו לשלם מחיר מלא, ביציע המזרחי זועמים על ההחלטה.

לאחר שזכו בשתי אליפויות בשנתיים האחרונות ועשו קמפיין אירופי מדהים, בהפועל באר שבע כבר נערכים לעונה הבאה והבוקר פירסמו את מחירי המנויים החדשים. עליית המחירים המשמעותית של המועדון והעבודה כי ביטלו את האפשרות לרכוש מנויי ילד/חייל/אישה סטודנט, הכעיסה מאוד את אוהדי הקבוצה כשהטענה העיקרית היא כי אין התחשבות במשפחות. 

אם נניח בצד את מחירי מנויי הכסף, נגלה שביציעים הרגילים חלה עליית מחירים חדשה של כ-35% במומצע ועלייה של 100% עבור ילד/חייל/אישה ביציע המזרחי לעומת העונה שעברה.

המחירים החדשים שפורסמו:

יציע דרומי (יציעים 3,4)- 830 ש״ח (עלייה של כ-13%)
יציע מזרחי, (5,8)- 1200 ש״ח (עלייה ש ל כ-70% למי שלא בוגר וכ-4% לבוגר) - (6,7) 1400 ש"ח (עלייה של 100% למי שלא בוגר וכ-13% לבוגר)
מערבי - יציעים 1,2- 1400 ש״ח (עלייה של כ-18%)

הפרסום של הנהלת המועדון גרר תגובות רבות בדף הפייסבוק הרשמי כשברוב התגובות באים בטענות על עליית המחירים החדה.

רונן כהן, יו"ר ארגון היציע המזרחי שכעוס על ההחלטה הגיב:"אני, כנציג של היציע המזרחי לא אשב בחיבוק ידיים בזמן שמחירי המנויים עולים בצורה מטורפת.
לא יכול להיות בעולם מצב כזה שעונה קודמת מחירי המנויים לילד ואישה עלו 700 שקל והשנה מבקשים 1400 שקל,עלייה של 100 אחוזים.
מה עוד שהפועל באר שבע מתדהרת ומברכת כל פעם מחדש על יציע המשפחות ומצד שני באים ועושים מהלך כזה". 

תגובת מועדון הפועל באר שבע: 

"אנחנו עדיין שומרים על מחיר ממוצע שנע בין 40 ל 66 ש״ח לכרטיס, מחיר נוח לכל הדעות לקבוצה שמתמודדת בצמרת הגבוהה ומשחקת באירופה, כאשר המנוי כולל כניסה למשחק הראשון במסגרת האירופית.
אנחנו מאפשרים החלפת מנוי בין מנויים למי שרוצה לשמור על רמת מחיר שונה מהיציעים המרכזיים, ובנוסף לכך, גם השנה החלטנו שלא למכור מנויים ליציע הצפוני כדי לאפשר לפי שידו אינה משגת, להגיע למשחקים מבלי לרכוש מנוי".

תגובות

End of content

No more pages to load