• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דן אייבינדר קרוב להפועל באר שבע אך טרם סיכם את תנאיו

קשר בית"ר ירושלים ונבחרת ישראל מבוקש בבירת הנגב כשצירופו למועדון צפוי לסלול לאובידיו הובאן את הדרך החוצה. גורמים במועדון טוענים כי טרם הגיעו לסיכום בנוגע לצירופו

דן אייבינדר במדי בית"ר ירושלים, צילום: מתוך פייסבוק

דן אייבינדר, קפטן בית"ר ירושלים בעונה נמצא על הכוונת של ברק בכר בתקופה האחרונה והשיחות עימו הואצו בשבוע האחרון.

אייבינדר, שמבוקש גם בקבוצות אחרות בישראל ובחו"ל טרם החליט היכן ישחק בעונה הבאה, אך האופציה להצטרף להפועל ב"ש בשכר של כ-300 אלף אירו בעונה, בחוזה ארוך טווח, קוסמת לו.

דן אייבינדר (28) הפך לעוגן של הקבוצה מהבירה בעונה החולפת, הוא כבש את עמדת הקפטן של המועדון הבית"רי בסערה והפך לאחד משחקני המפתח. מלבד ההצלחה המקצועית, האישיות שלו מתאימה מאוד לחדר ההלבשה הבריא של הפועל באר שבע. במועדון רוצים לפנות מקום לטובת צירוף שחקן זר בעמדות אחרות שהן לא במרכז הקישור ולכן אייבינדר נחשב לאופציה המועדפת עבור הצוות המקצועי. במידה והקשר יצטרף למועדון באופן רשמי, זה יחסל את סיכוייו של אובידיו הובאן לקבל חוזה חדש והקשר הרומני יצטרך לחפש קבוצה אחרת, כשבית"ר ירושלים מעוניינת בשירותיו. 

בנוגע לאייבינדר שנמצא בחופשה פרטית בימים אלה, אומרים גורמים במועדון כי אין עדיין סיכום רשמי, אך יש הבנות בין הצדדים.  

בהפועל באר שבע מקווים כי צירופו של אייבינדר יוסיף ללחץ שהם מפעילים על קשר גרנאדה עומר אצילי, שגם הוא המלפפון הלוהט שנמצא ברשימת הקניות של הצוות המקצועי. במועדון הבינו שהסיכויים להשאיר את מאור בוזגלו באדום אינם גבוהים ולכן הם מחפשים חלופות ועומר אצילי הצעיר עונה בדיוק על הדרישות.

אצילי מבוקש במכבי תל אביב ממנה זכה להצעה גבוהה יותר מאשר של האלופה, אך בבאר שבע מקווים שהצטרפותו של אייבינדר תסלול את דרכו של אצילי למועדון, השניים הם חברים טובים ולא מן הנמנע שאצלי ירצה לחזור ולשתף פעולה עם חברו הקרוב. במידה והקשר יחליט להגיע לנגב, אלונה ברקת תצטרף לשלם לקבוצתו סכום שחרור של למעלה ממיליון אירו. 


תגובות

End of content

No more pages to load